Startujemy

SKLEP ZOSTAŁ WSTRZYMANY!

Centrum Handlowe Versumo

Z radością informuję, że centrum handlowe o nazwie Versumo właśnie ruszyło (centrum w niedalekiej przyszłości przekształci się w internetową galerię handlową). Słowo Versumo składa się z dwóch słów: hiszpańskie „ver” – widzieć, oglądać, przeglądać + łacińskie „sumo” – biorę, czerpię, używam.

Ze względu na okres urlopów, startujemy co prawda ze skromną ofertą – w porównaniu z tym, co w najbliższym czasie będzie dostępne, jednakże dla potrzeb nauki i testów, to zdecydowanie starczy. Rozpoczynamy, najpierw, od męskiego obuwia – zatem Panowie, zapraszamy Was wyjątkowo ciepło. Jeszcze w sierpniu ofertę urozmaicą dalsze buty damskie, artykuły chemiczne, rajstopy, srebrna biżuteria oraz wiele innych rzeczy.

Program Kupiecki Versumo

Dajemy do Państwa dyspozycji Program Lojalnościowy, Program Partnerski i pierwszy na świecie Program Kupiecki. Jakie są kluczowe założenia tego ostatniego? Umawiamy się z członkami VERSUMO, który osiągnął stosowne warunki, że w kolejnym miesiącu będzie mógł wytypować w ramach przysługującego mu limitu towary, jakie jego zdaniem najszybciej zostaną sprzedane. Innymi słowy, Ty typujesz produkt, my go sprzedajemy, Ty otrzymujesz nagrodę, którą jest różnica między ceną magazynową a detaliczną. To wszystko dzięki Versumo.

Cały projekt polega na tym, że nie musisz sprzedawać, tylko wyłącznie pokazać (wytypować) niektóre towary. Następnie za ten wyznaczony produkt nie musisz płacić, nie ponosisz więc żadnego handlowego ryzyka.

Serdecznie Wszystkich zapraszamy i życzymy sukcesów.

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +2 (Głosy na Tak: 2, Głosy na Nie: 0, Wszystkich głosów: 2)
Kategoria: Sklep Versumo
Tagi: , ,

Na czym zarabiam ?

5 odpowiedzi na „Startujemy

 1. Na bloga trafiłem przypadkowo. Widzę, że dopiero trwają nad nim pracę. Zarejestrowałem się na Versumo. Mam nadzieję, że przybędzie więcej produktów.
  Pozdrawiam Marcin.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 2. Witaj Marcinie,
  Produktów będzie oczywiście o wiele więcej. Jest to kwestią czasu (1-4 tygodnie). Cieszy mnie to, że się zarejestrowałeś. Na pewno nie pożałujesz a z pewnością coś zarobisz.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 3. Jakie są koszta wysyłki w Versumo? Widzę, że produktów troszkę przybyło.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
  Biznesmen :
 4. Koszta są różne. Wszystko zależy od wagi przesyłki. Koszta zaczynają się od 5zł. Istnieje jeszcze możliwość uzyskania przesyłki za darmo ale trzeba brać udział w programie lojalnościowym. Wtedy jak uzbiera się 4 punkty to można wybrać produkt ze sklepu Versumo a koszt przesyłki pokryje firma.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 5. SKLEP ZOSTAŁ ZAWIESZONY!

  Proszę się nie rejestrować, ani nie kupować żadnych rzeczy.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)