Program Kupiecki

SKLEP ZOSTAŁ WSTRZYMANY!

Co to takiego Program Kupiecki?

Program Kupiecki Program Kupiecki zapewni Tobie możliwość typowania towarów z oferty centrum handlowego Versumo. Gdy wybrany przez Ciebie produkt zostanie sprzedany wtedy zdobędziesz nagrodę,. Wysokość nagrody jest każdorazowo przydzielona do produktu.

Jak przystąpić do Programu Kupieckiego?

Program Kupiecki – Wystarczy zarejestrować się w Centrum Handlowym Versumo wtedy będziesz mógł uczestniczyć w Programie Kupieckim.
Program Kupiecki i jego zasady ogólnie są proste. Oto one:

1. W okresie jednego miesiąca kalendarzowego nazbieraj pulę punktów, która pozwoli Ci w kolejnym miesiącu uzyskać limit kupiecki. Punkty możesz zbierać z dwóch źródeł:
a). Osobiste zakupy w Versumo – Kiedy kupujesz produkty z oferty Versumo na Twój rachunek spływają punkty z każdego zamówienia.
b). Polecanie Centrum Handlowego Versumo – Możesz zapraszać swoich znajomych do zakupów, a punkty z ich zamówień także zasilą Twój rachunek. Oprócz tego, jeżeli zarekomendowana poprzez Ciebie osoba też weźmie udział w Programie Kupieckim oraz rozpocznie promować zakupy na Versumo pośród znajomych, to każdy punkt z zakupów tych klientów trafi dodatkowo na Twoje konto. Wymogiem podtrzymania limitu a także uzyskania nagrody jest comiesięczny własny zakup na Versumo o wartości co najmniej 5 punktów.
2. Gdy już uzyskasz limit kupiecki przejrzyj ofertę Versumo i wybierz produkty, które według Ciebie zostaną sprzedane najszybciej. Do każdego produktu przypisana jest nagroda. Możesz typować kolejne produkty, o ile suma ich cen nie przekroczy przyznanego limitu kupieckiego.
3. Poczekaj, aż wybrany przez Ciebie towar znajdzie nabywcę pośród klientów Versumo. Jak to się stanie, dostaniesz nagrodę. Pamiętaj, że Twój limit zostanie odnowiony i powtórnie możesz wytypować dowolny produkt z oferty Versumo.

Program Kupiecki – Czemu warto uczestniczyć?

* Limit kupiecki jest odnawialny – jak wytypowany przez Ciebie towar zostanie sprzedany wtedy będziesz mógł powtórnie wykorzystać przydzielony limit, a nawet kilkakrotnie w ciągu jednego miesiąca.
* Nie sprzedajesz – a otrzymujesz nagrody za sprzedane towary – to Versumo zajmuje się tym, by sprzedać w Internecie wybrany przez Ciebie produkt, abyś mógł uzyskać nagrodę.

W jaki sposób obliczane są punkty i ustalana wysokość limitu kupieckiego?

Program Kupiecki – Wysokość limitu kupieckiego w konkretnym miesiącu kalendarzowym jest uwarunkowana od ilości zdobytych punktów w miesiącu poprzednim. Sumowane są wartości punktowe z osobistych zakupów w centrum handlowym Versumo jak i również z zakupów wszystkich osób poleconych bezpośrednio i pośrednio.

Jaki limit kupiecki zdobędę za nabyte punkty?

Program Kupiecki – Ilość osiągniętych punktów w konkretnym miesiącu kalendarzowym przekłada się na wysokość limitu kupieckiego w miesiącu następnym. Wysokość limitu przedstawia poniższa tabelka.

Program Kupiecki : Wysokości limitów kupieckich
Uzyskana liczba punktów Wysokość limitu kupieckiego
50 PKT 500 PLN
150 PKT 1000 PLN
500 PKT 1500 PLN
1500 PKT 2000 PLN
5000 PKT 3000 PLN
15000 PKT 4000 PLN
50000 PKT 5000 PLN

Jak dużo produktów mogę wytypować w ramach mojego limitu kupieckiego?

Program Kupiecki – Każdy uczestnik programu może typować następne towary póki suma ich cen brutto nie przewyższa przyznanego limitu kupieckiego.

Czy mogę wytypować produkt, jaki został wybrany poprzez innego uczestnika programu?

Program Kupiecki – W sytuacji, kiedy uczestnik programu typuje produkt, który wcześniej został już wytypowany poprzez inne osoby, jego zgłoszenie zostaje umieszczane w kolejce. Nagrody są przyznawane zgodnie z kolejnością typowań.

Co się dzieje, kiedy towar, który wytypowałem został sprzedany?

Program Kupiecki – Uczestnik programu, który wytypował sprzedany produkt, zdobywa nagrodę w wysokości jaka została przypisana do konkretnego produktu a także zdobywa możliwość powtórnego wykorzystania limitu kupieckiego.

W jaki sposób mogę sprawdzić wysokość nagrody przypisanej do produktu?

Program Kupiecki – Wysokość nagrody ulokowana jest przy każdym produkcie w okienku typowania produktu. Wartość ta jest aktualna na chwilę obecną i może się zmieniać zanim produkt zostanie kupiony.

Sklep internetowy właśnie rusza dlatego warto jak najszybciej się zarejestrować oraz pozyskiwać nowe osoby. Produktów będzie przybywać z dnia na dzień. Program Kupiecki jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zarobić pieniądze.

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: 0 (Głosy na Tak: 1, Głosy na Nie: 1, Wszystkich głosów: 2)
Kategoria: Sklep Versumo
Tagi: , ,

5 odpowiedzi na „Program Kupiecki