Program Lojalnościowy

SKLEP ZOSTAŁ WSTRZYMANY!

Co daje Program Lojalnościowy?

program lojalnościowy W Programie Lojalnościowym nagradzamy Państwa za wykonywanie regularnych zakupów w Centrum Handlowym Versumo. Z każdego zamówienia 2% jego wartości punktowej zasili Twój rachunek, natomiast nagromadzone środki będziesz mógł spożytkować jak tylko będziesz chciał.
Jakikolwiek punkt z programu lojalnościowego posiada wartość, Uwaga aż 8 zł.

Program Lojalnościowy – Zamówienie na Versumo może zostać po części zapłacone punktami. Macie Państwo okazję skorzystania z rabatu o wysokości nawet połowy wartości zamówienia. Wystarczy tylko, że na Twoim rachunku pojawią się 2 punkty albo więcej.

Program Lojalnościowy – Kiedy stan Twojego rachunku przewyższy 4 punkty wtedy będzie miał prawo wybrać sobie produkt z oferty Centrum Handlowego Versumo, który zdobędziesz płacąc w całości z konta punktowego. Wówczas produkt dostaniesz za darmo.

Program Lojalnościowy – Nagromadzone środki mogą trafić do Ciebie w przystępny sposób. Punkty zostaną przeliczone na złotówki, natomiast Versumo zrealizuje przelew na wyznaczony przez Ciebie rachunek bankowy. Wystarczy, że na Twoim koncie będziesz miał co najmniej 6 punktów.

Program Lojalnościowy i jego szczegóły

Nagromadzone punkty nie przepadają jeżeli nie zużytkujesz punktów w przeciągu jednego miesiąca, zostaną one do Twojej dyspozycji w następnym.

Który Program Lojalnościowy daje takie olbrzymie możliwościowi?

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: 0 (Głosy na Tak: 2, Głosy na Nie: 2, Wszystkich głosów: 4)
Kategoria: Sklep Versumo
Tagi: , ,

7 odpowiedzi na „Program Lojalnościowy