Program Lojalnościowy

SKLEP ZOSTAŁ WSTRZYMANY!

Co daje Program Lojalnościowy?

program lojalnościowy W Programie Lojalnościowym nagradzamy Państwa za wykonywanie regularnych zakupów w Centrum Handlowym Versumo. Z każdego zamówienia 2% jego wartości punktowej zasili Twój rachunek, natomiast nagromadzone środki będziesz mógł spożytkować jak tylko będziesz chciał.
Jakikolwiek punkt z programu lojalnościowego posiada wartość, Uwaga aż 8 zł.

Program Lojalnościowy – Zamówienie na Versumo może zostać po części zapłacone punktami. Macie Państwo okazję skorzystania z rabatu o wysokości nawet połowy wartości zamówienia. Wystarczy tylko, że na Twoim rachunku pojawią się 2 punkty albo więcej.

Program Lojalnościowy – Kiedy stan Twojego rachunku przewyższy 4 punkty wtedy będzie miał prawo wybrać sobie produkt z oferty Centrum Handlowego Versumo, który zdobędziesz płacąc w całości z konta punktowego. Wówczas produkt dostaniesz za darmo.

Program Lojalnościowy – Nagromadzone środki mogą trafić do Ciebie w przystępny sposób. Punkty zostaną przeliczone na złotówki, natomiast Versumo zrealizuje przelew na wyznaczony przez Ciebie rachunek bankowy. Wystarczy, że na Twoim koncie będziesz miał co najmniej 6 punktów.

Program Lojalnościowy i jego szczegóły

Nagromadzone punkty nie przepadają jeżeli nie zużytkujesz punktów w przeciągu jednego miesiąca, zostaną one do Twojej dyspozycji w następnym.

Który Program Lojalnościowy daje takie olbrzymie możliwościowi?

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: 0 (Głosy na Tak: 2, Głosy na Nie: 2, Wszystkich głosów: 4)
Kategoria: Sklep Versumo
Tagi: , ,

Na czym zarabiam ?

7 odpowiedzi na „Program Lojalnościowy

 1. Nie wiem jaki Program Lojalnościowy umożliwia takie możliwości, ale na pewno się zarejestruję i będę robił od czasu do czasu zakupy. Może nawet polecę go znajomych :-)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
  Biznesmen :
 2. Gorąco zachęcam. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji a pewnie jeszcze coś z tego będziesz miał. Oczywiście im więcej pracy w to włożysz tym większe pieniądze zarobisz. Versumo daje Ci wybór:
  1). Kupujesz tylko produkty dla siebie i korzystasz z Programu Lojalnościowego co przyczyni się do tego, że zaczniesz zbierać punkty, które potem można wykorzystać przy następnym kupnie produktu w postaci rabatu bądź zamienić na pieniądze.
  2). Możesz kupować produkty oraz zacząć polecać go znajomym wtedy zaczynasz korzystać z Programu Partnerskiego oraz zaczynasz więcej zarabiać.
  3). Poleciłeś parę osób, które robią zakupy w Versumo, spełniłeś warunki do Programu Kupieckiego i wtedy zaczynasz jeszcze więcej zarabiać.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 3. Zarejestrowałem się ale czy zakupię jakiś produkt to się jeszcze zobaczy :D Na razie nie ma rzeczy, które mnie interesują. Na szczęście czas mnie nie goni…

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
  Biznesmen :
 4. Oczywiście produktów będzie przybywać. Najlepiej od czasu do czasu zaglądać czy nie przybyło czegoś nowego. Najprawdopodobniej będzie wprowadzona dodatkowa funkcjonalność na stronie a mianowicie: Ostatnio dodane produkty.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 5. Ja z programu lojalnościowego już zarabiam 40 złotych miesięcznie. Może nie są to duże pieniądze, ale też nie ma co narzekać. Z czasem pewnie będę zarabiała więcej. Pozdrawiam.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 6. Program Lojalnościowy to dobry sposób na to aby Klienci wracali po inne towary. Ja w sklepie Versumo kupiłam wczoraj produkt za punkty. Trochę na tym zaoszczędziłam.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 7. SKLEP ZOSTAŁ ZAWIESZONY!

  Proszę się nie rejestrować, ani nie kupować żadnych rzeczy.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)