Jak zarobić 100zł w godzinę ?

Jeżeli chciałbyś zarobić 100zł w niecałą godzinę, to musisz koniecznie przeczytać ten artykuł. Oferta jest ważna tylko do końca czerwca 2011 roku, więc czasu pozostało niewiele. Cała sztuka polega na otworzeniu konta z polecenia. Czyli ja Ciebie polecam Ty dostajesz 100zł za otworzenie konta oraz ja dostaję 100zł z racji tego, że Ciebie poleciłem. Gdyby nie ta promocja ze 100zł, to nie otworzyłbym konta, a naprawdę warto. A jeżeli bank płaci jeszcze 100zł, to tym bardziej warto.

Program partnerski został zawieszony! Artykuł został zmodyfikowany dlatego, że dostałem pisemne pismo z Banku, że moje działania w ramach Programu są niezgodne z celem i intencją Programu.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego bank wybrał taką formę reklamy ? Otóż „normalna” forma reklamy, którą stosują inne banki jak np. BZWBK wydają mnóstwo milionów na kampanie reklamowe (bilbordy, telewizja, internet itp). Niestety taka forma reklamy nie jest już tak korzystna, nie przynosi takich efektów jak kiedyś, więc bank wpadł na genialny pomysł, żeby zastosować dodatkową, dużo lepszą formę reklamy dzięki której pozyska o wiele więcej potencjalnych Klientów. Jakiś mały % ludzi założy konto i jak tylko zdobędzie 100zł, to je natychmiast zamknie. Ale z kolei większy % osób pozostanie w tym banku dlatego, że jego oferta jest naprawdę atrakcyjna. Czy otwarcie konta coś kosztuje ? Założenie konta nic nie kosztuje.

Co trzeba zrobić, aby otworzyć konto ?

  • Dodaj komentarz pod tym artykułem, a w treści wpisz imię i nazwisko oraz numer telefonu aby przedstawiciel mógł się z Tobą skontaktować.
VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +8 (Głosy na Tak: 9, Głosy na Nie: 1, Wszystkich głosów: 10)
Kategoria: Banki, Zarabianie w Internecie
Tagi: ,

4 odpowiedzi na „Jak zarobić 100zł w godzinę ?