Darmowa lista katalogów

Jeżeli szukasz listy katalogów i do tego darmowej, to świetnie trafiłeś, albowiem wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a lista katalogów zostanie przesłana na Twój adres mailowy. Jeszcze do nie dawna tworzyłem listę tylko i wyłącznie SEOKatalogów i do tego darmowych, ale z czasem moje podejście do katalogowania się zmieniło. Zacząłem katalogować swoje i Klientów strony również na innych skryptach, które wymagają uiszczenia drobnej opłaty za dodany wpis. Jak już wspomniałem robię to od niedawna i lista będzie ciągle ulepszana. Co jaki czas ? Myślę, że raz na 2 miesiące. Na początku będzie lista aktualizowana co 1 miesiąc. Warto jeszcze zainteresować się programem, który w znacznym stopniu pomaga przy pisaniu zsynonimizowanych opisów do katalogów, a chodzi mi o darmowy program Spinner chief.

Na obecną chwilę lista zawiera tylko SEOKatalogi, ale będzie poszerzona o inne skrypty. Listę przesyłam w formacie do SEOBohatera.

Lista katalogów – KONKRETY!

  • Lista jest w 100% darmowa.
  • Aktualizacje darmowe co około 2 miesiąc.
  • Lista z czasem będzie zawierać katalogi postawione na różnych skryptach.
  • W ramach listy znajdą się również katalogi anglojęzyczne.
  • Listę można wgrać do SEOBohatera i w takim formacie będzie robiona.

Czego nie można robić z listą ?

  • Udostępniać jej publicznie na forach internetowych, swoich blogach itp.
  • Sprzedawać.

Planuję kupić program do mailingu żeby móc wysyłać aktualizację katalogów, więc jeżeli doceniasz moją pracę, to możesz mi pomóc przelewając drobną kwotę na moje konto bankowe. Dziękuje!

Dane do przelewu:
Paweł Macur
86 1140 2004 0000 3602 5993 3107Zgadzam się z Polityką Prywatności

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +15 (Głosy na Tak: 17, Głosy na Nie: 2, Wszystkich głosów: 19)
Kategoria: Pozycjonowanie stron
Tagi: ,

8 odpowiedzi na „Darmowa lista katalogów