Szkolenia – eddu.pl

aftermarket.pl W ostatnim czasie mocno wziąłem się nad sobą jeżeli chodzi o poprawę swojej osobowości. Wystąpienia publiczne, lęk przed porażką itp. to rzeczy, których chcę się wyzbyć. Ponadto chcę nauczyć się efektywnego zarządzania czasem, bo sporo czasu marnuję na niepotrzebne rzeczy + chcę zwiększyć swoją motywację oraz zwiększyć zarobki + ulepszyć stosunki koleżeńskie + wiele innych rzeczy. Droga nie jest łatwa, ale mam nadzieję, że efekt końcowy mojej przemiany będzie widoczny zarówno w życiu prywatnym jak zawodowym. Najważniejsze, żeby nie tracić samozaparcia i dążyć do celu, a cel zostanie w końcu osiągnięty. Będę realizował swój cel małymi kroczkami, aby na starcie się nie zniechęcić :) Pierwsze kroki już podjąłem i proponuję Tobie również zacząć pracować nad swoją osobą, o ile tego już nie zrobiłeś.

Stronę eddu.pl polecił mi kolega i postanowiłem się tą informacją podzielić. Ja osobiście wcześniej o niej nie słyszałem.

Trochę o Eduu

Eduu to grupa ambitnych osób, którzy uczą jak być mądrzejszym i szczęśliwszym. Systematycznie na terytorium całej Polski są organizowane szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. Grupa działa od wielu lat, w której głównym trenerem jest dobrze znany wszystkim Mateusz Grzesiak.

Zalety szkoleń

 • Niskie ceny za szkolenia.
 • Szkolenia odbywają się w większych miastach w całej Polsce.
 • Wielu doświadczonych trenerów w tym i Mateusz Grzesiak.
 • Ogromna tematyka szkoleń.

Najbliższe szkolenie: NAJLEPSZE STRATEGIE ZARZĄDZANIA CZASEM

Koszt jedyne: 39zł.

Jak dla mnie śmieszne pieniądze. Szczególnie, że dostanie się dawkę nowej, mam nadzieję przydatnej wiedzy i pozna się nowe osoby.

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +7 (Głosy na Tak: 7, Głosy na Nie: 0, Wszystkich głosów: 7)
Kategoria: Samodoskonalenie
Tagi: ,

Na czym zarabiam ?

5 odpowiedzi na „Szkolenia – eddu.pl

 1. Ja też nigdy wcześniej nie słyszałem o tym eddu.pl

  Dowiedziałem się bo subskrybuje twój fanpage i zainteresowało mnie to, a że też mam zamiar troszkę, nie troszkę a dużo pozmieniać w swoim życiu to chętnie skorzystam z tych szkoleń.

  Osiąganie celów jest bardzo ważne ale najważniejsze jest szczęście, radość i rodzina.

  Pozdrawiam i dzięki za info.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 2. Mateusz Grzesiak to nie przypadkiem autor kilku książek jak zostać m.in. samcem alfa i sprawić żeby kobiety za nami szalały? : )

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 3. Tak, to on :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 4. A czy robią może szkolenia z pisania jakiś prac licencjackich ?:)

  PS. Super blog.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 5. hehe, wątpię, aby robili z takich rzeczy szkolenia. Moja dziewczyna miała ten sam problem co Ty :) Wolała zlecić napisanie zewnętrznej firmie (link: http://pisanieopracowan.pl/).

  Ja pamiętam w liceum kupiłem prace maturalną i nie żałowałem :)

  Wracając do eddu, to są szkolenia np. z szybkiego czytania.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)