[ZennoPoster] Darmowy Szablon do masowego sprawdzania dostępności domen w aftermarket.pl

www Stworzyłem na swoje potrzeby szablon w programie ZennoPoster, który sprawdza dostępność domen do rejestracji w serwisie aftermarket.pl. Szablon działa, a jak przestanie działać, to wystarczy do mnie napisać, a wprowadzę stosowne zmiany. Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie co do szablonu, to z chęcią je wysłucham i jak będzie to mała rzecz do wdrożenia, to zapewne zostanie dodana do tego szablonu. Mam nadzieję, że szablon komuś się przyda :)

Informacje o szablonie

1. Działanie szablonu opiera się na jednym wątku, więc nie radzę uruchamiać go na wielu wątkach, bo na 99% nie zadziała.

2. W pliku config.txt podajemy login i hasło to naszego konta w aftermarket.pl.

3. Plik temp.txt jest pusty przed uruchomieniem szablonu, ale będą tam zapisywane tymczasowo domeny w trakcie działania szablonu. W efekcie końcowym plik zawsze zostaje pusty. Pliku nie możemy skasować, bo szablon przestanie działać!

4. W czasie działania programu będzie tworzony tymczasowo plik resutls.txt. Nie zawracajcie sobie nim głowy :) Jak wszystko pójdzie dobrze, to pliku nie powinno być.

5. W pliku urls.txt podajemy domeny, które chcemy sprawdzić czy są wolne do rejestracji. Domeny podajemy w formacie: domena.pl (bez 'http://' na początku i bez '/' na końcu). Ilość domen, które chcemy sprawdzić jest nieograniczona. Sprawdzanie odbywa się paczkami po 100 domen (ograniczenie ze strony aftermarket.pl).

6. W pliku urls_wolne.txt są zapisywane wolne domeny, które możemy zarejestrować. Nowe domeny są dopisywane do pliku, więc trzeba pamiętać o usuwaniu zawartości pliku tekstowego. W tym pliku zawsze znajdowały będą się unikalne domeny.

7. Ilość odpaleń szablonu dajemy według wzoru: (ilość wierszy w pliku urls.txt / 100) + 1.

Jak pobrać szablon?

1. Załóż konto na blogu.
2. Dodaj komentarz z mailem, na który chcesz abym Ci aktywował szablon.
3. Pobierz poniższy szablon będąc zalogowanym na blogu.

Treść dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników bloga Seo-z.pl! Zarejestruj się teraz:
VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +2 (Głosy na Tak: 5, Głosy na Nie: 3, Wszystkich głosów: 8)
Kategoria: Pozycjonowanie stron, ZennoPoster
Tagi:

Na czym zarabiam ?

17 odpowiedzi na „[ZennoPoster] Darmowy Szablon do masowego sprawdzania dostępności domen w aftermarket.pl