[ZennoPoster] Darmowy Szablon do usuwania linków z treści wpisów w SEOKatalogu

link Jako, że jestem na etapie reaktywacji jednego katalogu, który dostał powiadomienie o nienaturalnych linkach wychodzących, to musiałem w jakiś sposób usunąć wszystkie linki z treści wpisów, ale zachowując przy tym formatowanie w BBCODE. Nie widziałem rozwiązania na blogu SEOKatalogu, więc stworzyłem szablon w ZennoPoster, który usuwa linki z treści wpisów. Mam nadzieję, że komuś się przyda taki szablon.

Informacje o szablonie

1. Wielowątkowość – Bez żadnych problemów można uruchomić szablon więcej jak na jednym wątku.

2. config.txt – Ten plik odpowiada za konfigurację szablonu. Podajemy nasz login i hasło do panelu admina, ID ostatniego wpisu w SEOKatalogu (skrypt ma zaimplementowanie sortowanie, więc łatwo wyciągnąć ostatnie ID), tryb pracy (0 – usuwanie linków z treści, 1 – automatyczne generowanie adresów URL do wpisów na podstawie ostatniego ID wpisu (aby działał ten tryb pracy musimy koniecznie podać ostatnie ID. Oczywiście możemy od razu odpalić tryb usuwania linków, o ile mamy wszystkie adresy URL wpisów)), adres katalogu.

3. urls.txt – W tym pliku wklejamy adres URL do naszych wpisów. Chyba, że skorzystamy z trybu pracy 1, to wtedy nie musimy nic tu wklejać. Jednak jeśli chcemy usunąć linki, to koniecznie musimy przestawić tryb pracy na 0. Linki z tego pliku są usuwane.

4. success.txt – W tym pliku znajda się adresy URL zmodyfikowanych wpisów, którym udało się usunąć linki.

5. noneerrors.txt – W tym pliku są zapisywane adresy URL wpisów, którym nie przypisano żadnych konkretnych błędów. Czyli np. jeżeli katalog przy logowaniu nie znajdzie pól login, hasło i zaloguj, to adres URL wpisu trafi właśnie do tego pliku. Trzeba drugi raz spróbować zmodyfikować wpisy, a jak dalej nie będzie można zrobić tego automatycznie, to szablon po prostu trzeba udoskonalić i najlepiej napisać do mnie w tej sprawie, to na pewno coś na to poradzimy.

6. nolisting.txt – Adresy URL wpisów, które zostały usunięte.

7. nolinks.txt – Adresy URL wpisów, które nie zawierają żadnych linków w treści.

Jak pobrać szablon?

1. Załóż konto na blogu.
2. Dodaj komentarz z mailem, na który chcesz abym Ci aktywował szablon (potrzebuję maila na którego masz licencję ZennoPostera).
3. Pobierz poniższy szablon będąc zalogowanym na blogu.

Treść dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników bloga Seo-z.pl! Zarejestruj się teraz:
VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +3 (Głosy na Tak: 6, Głosy na Nie: 3, Wszystkich głosów: 9)
Kategoria: Pozycjonowanie stron, ZennoPoster
Tagi:

Na czym zarabiam ?

3 odpowiedzi na „[ZennoPoster] Darmowy Szablon do usuwania linków z treści wpisów w SEOKatalogu