SpinnerChief

SpinnerChief zadziwił mnie swoją oryginalnością oraz funkcjonalnością, którą biję na głowę dobrze znany i popularny program „The Best Spinner”. SpinnerChief jest rozwijany o nowe funkcjonalności z niebywale zawrotną szybkością. Według mnie żaden program nie jest wstanie z nim konkurować.

Zalety SpinnerChief

– SpinnerChief jest w darmowy. Dodatkowo można zakupić profesjonalną wersję bądź wersję Elite.
– SpinnerChief jest łatwy w obsłudze oraz bardzo szybki.
– Możliwość stworzenia własnego słownika synonimów. Baza synonimów jest zapisywana na naszym dysku. Synonimy w różnych językach można kupić ze strony: bazy synonimów w różnych językach.
– Możliwość dzielenia się z innymi użytkowaniami bazą synonimów. Wszystko dzięki temu, że synonimy są zapisywane na dysku.
– Domyślna baza synonimów jest ciągle ulepszana. Jej jakość oceniam na bardzo dobrą. Zresztą sami możecie się przekonać.
– SpinnerChief nie wymaga codziennego połączania z internetem. Wystarczy połączyć się raz na 10 dni!
– Idealny support.
– Sporo wideo tutoriali.

Funkcje darmowej wersji SpinnerChief

 • Wszystkie funkcje, jakie powinnien posiadać program do pisania artykułów np. Zaznaczenia grupy wyrazów i dodanie do niej synonimów. Tak samo jak ma to miejsce w SEOLeniwcu itp.
 • Import synonimów z różnego rodzaju plików m.in .txt, .csv itp.
 • Eksportowanie artykułów, w których synonimy będą umieszczone w innych znacznikach niż domyślnie {}, a mianowicie: [|] [/] %\%
 • Dodawanie, usuwanie ulubionych synonimów dla konkretnej tematyki.
 • Podgląd artykułu.
 • Zaimplementowanie API.
 • Blokowanie słów, których nie chcemy aby były synonimizowane.
 • Automatyczne dodawanie linków w artykule.
 • Generowanie unikalnych artykułów.
 • oraz wiele innych funkcji.

Co tutaj dużo pisać :) Najlepiej samemu przetestować SpinnerChief’a w akcji. Program w wersji darmowej posiada większą funkcjonalność niż płatny The Best Spinner. Czy warto poświęcić trochę czasu i go przetestować ? Moim zdaniem bardzo warto i wszystkich do tego zachęcam. Szczególnie, że to Ciebie nic nie kosztuję.

SpinnerChief – Funkcje w wersji PRO

 • Tworzenie i zapisywanie projektów.
 • Sprawdzanie w artykule gęstości poszczególnych słów kluczowych.
 • Harvester artykułów z takich serwisów jak: ezinearticles, buzzle, articledashboard, goarticles itp.
 • Wysyłanie automatycznie swoich artykułów do takich serwisów jak: WordPress, Xanga, Blogger, WikiSpaces, EzineArticles itp.
 • Usuwanie z artykułów znaczników HTML.
 • Dodawanie do artykułu obrazków.
 • Sprawdzanie unikalności artykułów.
 • Plugin Content Hurricane, który jest zaimplementowany w spinner chief. Więcej informacji o tym niesamowitym pluginie można przeczytać na oficjalnej stronie: contenthurricane.com
 • Inne funkcje, które zostaną zaimplementowane albo których nie wymieniłem :)

SpinnerChief – Funkcje w wersji Elite

 • Plugin Tips.
 • Plugin SK.
 • Słownik synonimów Miracle.
 • Harvester obrazków.
 • Harvester wideo.

Wersja Pro jest w fazie Beta, więc jest możliwość testowania za darmo. W tym celu wystarczy podczas otwierania SpinnerChief’a wybrać „Start pro version”. W polu „Payment code” wystarczy wpisać ciąg liczb „123456” + dane, na które rejestrowaliśmy darmowego SpinnerChief’a.

SpinnerChief – dodatki

1). Pod tym linkiem znajduję się manual do programu SpinnerChief.
2). Jeszcze lepsza baza angielskich synonimów – kliknij tutaj aby ściągnąć bazę angielskich synonimów do spinnerchiefa.
3). Polski słownik synonimów. Po hasło proszę się zgłosić do mnie na gadu gadu, maila bądź napisać prywatną wiadomość na forum o pozycjonowaniu. Polski słownik synonimów będzie ciągle ulepszany. Na obecną chwilę Polski słownik synonimów posiada wszystkich wyrazów: 44633 oraz grup synonimów: 13201. Na wstępie wiadomości proszę uwzględnić adres mail, na który rejestrowaliście spinnerchief’a.
3). Nowy, polski słownik do spinner chief -> Polski słownik synonimów do spinnerchief..

Program można ściągnąć tylko i wyłącznie z linku poleconego. Bezpośrednio ze strony się nie da. Program wystarczy rozpakować, odpalić oraz aktywować maila. A wygląda on tak:

SpinnerChief

Ściągnij za darmo SpinnerChief!

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +17 (Głosy na Tak: 17, Głosy na Nie: 0, Wszystkich głosów: 17)
Kategoria: Różne narzędzia SEO
Tagi: , , , , ,

Najpopularniejsze zapytania:

 • baza synonimów

50 odpowiedzi na „SpinnerChief

 1. „Program można ściągnąć tylko i wyłącznie z linku poleconego. Bezpośrednio ze strony się nie da” – da się.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 2. Jakim cudem :) ?

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 3. Co znaczy: „Wysyłanie automatycznie swoich artykułów do takich serwisów jak: WordPress, Xanga, Blogger, WikiSpaces, EzineArticles itp.”? Czy to jest coś w stylu automatu do preclowania po WordPressie?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 4. To nie jest coś jak automat do preclowania po WordPressie. Funkcja w SpinnerChief „Article Submit” wysyła tylko artykuły do serwisów, w których mamy już założone konto. Przydaje się to szczególnie przy pozycjonowaniu stron niszowych. SpinnerChief obsługuję tylko te najwartościowsze serwisy do których można wysłać artykuł z linkami w treści. W tym celu wystarczy wybrać „typ serwisu”, login oraz hasło, a program wyśle automatycznie artykuł do wszystkich serwisów. Oczywiście jest możliwość wyboru tylko niektórych serwisów.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 5. Arve_lek – żadnym cudem, na stornie przechodzisz do zakładki „download”, a potem „download it now” :) Z tego co widzę dzisiaj to nie działa, ale wcześniej działało normalnie – ściągnąłem najpierw wersję z linka, a potem niezależnie z innej przeglądarki na innym kompie bezpośrednio z witryny. Raz w pracy, raz w domu, więc nie śledziło tego po IP.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 6. Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, ale osoby, które zaprogramowały ten program poświęciły mnóstwo godzin na zakodowanie programu partnerskiego. Cookie stuffing i inne metody nie działają, ale w Twoim przypadku nie wiem jak to się stało, że mogłeś ściągać program z różnego IP.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 7. Jak klikam w linka do ściągnięcia przenosi mnie na tą stronę paydotcom.com/?affiliate=752680 i nie ma opcji pobrania :/

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 8. Już powinno być wszystko dobrze :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 9. Mam artykuł po angielsku, ale z angielskim u mnie średnio. Tzn dużo rozumiem, czasem coś skomentuje na zagranicznym blogu ale nic więcej. Obawiam się, że wygenerowane teksty będą dla mnie ok, a dla amerykanina/anglika lekko bez sensu (przez co nie przejdą moderacji w katalogach). Jak SpinnerCHief sobie z tym radzi? Daje radę, czy mimo wszystko narzędzie mi się nie przyda?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 10. Jeżeli masz problemy z językiem angielskim, to na pewno nie wykorzystasz potencjału, jaki drzemie w spinner chiefie, ale spinner chief powstał również dla osób, które nie znają dobrze języka angielskiego. Oczywiście jakieś podstawy trzeba mieć. W wersji pro jest dodany plugin Content Hurricane, który generuję unikalny, dobry z punktu widzenia Amerykanina, Anglika itp. Tylko niestety plugin nie został stworzony pod opisy do katalogów. Bardziej został on stworzony do generowania treści na swoje blogi bądź darmowe blogi.

  Zawsze możesz skopiować kogoś opis i dodać do niego synonimy. Albo jeszcze lepiej skopiować 3 opisy i stworzyć z nich jeden. Ale to już jest „kradzież” :)

  Zlecać tworzenie opisów do katalogów, też można. Z spinner chief samemu na pewno dodasz do takiego opisu synonimy. Szczególnie jeżeli znasz podstawy angielskiego.

  Pozdrawiam.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 11. Program dodaje teksty do WordPressów gdzie już mamy założone konto, więc wystarczy założyć konto i dane wpisać do programu i powinno działać. Problem w tym że nie działa :(

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 12. Masz rację Piotrek coś się zepsuło z dodawaniem artykułów. Napisałem stosowanego maila do supportu spinner chiefa. Nawet wiem chyba dlaczego Ci nie działa. Ja dodawanie artykułów testowałem na angielskiej wersji WordPress. W każdym bądź razie zobaczymy jaką odpowiedź uzyskam od spinner chiefa.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 13. Support pracuję nad aktualizacją dla polskiej wersji WordPress.

  Pozdrawiam.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 14. Super :) czyli będziemy mieli darmową dodawarkę do WordPressów :D

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 15. Ściągnąłem program, dostałem hasło, ale od znajomego słyszałem, że słownik polski ma być zaktualizowany. Jeżeli tak, to kiedy mniej więcej można się spodziewać aktualizacji ?

  Pozdrawiam Marek Frokowski.

  PS. Blog fajnie mi się czyta.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
  Marek Frokowski :
 16. Tak dobrze słyszałeś, że polski słownik synonimów będzie aktualizowany.

  Mógłbym wysłać osobom zarejestrowanym z mojego linku w weekend i pewnie tak też zrobię.

  Wstępnie można spodziewać się słownika właśnie w ten weekend. Oczywiście nie jest to ostania aktualizacja, a pierwsza z wielu :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 17. Który weekend, bo czekam i czekam i nie mogę się doczekać :) ?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
  Janek Mierzejewski :
 18. Kurczę nie miałem czasu w poprzedni weekend przygotować listy mailowej z spinner chiefa, ale mam nadzieję, że w ten weekend mi się uda :) Póki co lepiej nic nie będę obiecywał. Bo u mnie z obiecankami, to różnie bywa :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 19. Fajny program, ale nie wiem czy tylko u mnie tak jest, mianowicie, gdy wciskam „alt”, żeby pisać polskie znaki to mi przeskakuje od razu do innego wyrazu, tak też nie mogę pisać polskich znaków:(

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 20. Fajny to on jest w wersji PRO z pluginami:) Ale jak ktoś nie zajmuje się pozycjonowaniem na rynku amerykańskim bądź brytyjskim, to nie warto zakupować wersji PRO.

  Nie zmienia to faktu, że wersja FREE jest również genialna. Sam z niej korzystałem i dlatego m.in polecam ten program.

  Jeżeli chodzi o Twój problem, to jest on banalny. Dzieje się dlatego, że jest ustawiony w opcjach skrót, to przeskakiwania z jednego synonimu na drugi.

  Wystarczy w Project Settings->Advance Options->w sekcji ShortKey for auto-select synonyms zmienić

  ctrl+ alt

  na np. (ja mam tak ustawione)

  ctrl+ n

  Wtedy będziesz mógł pisać polskie znaki.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +2 (Tak: 2, Nie: 0)
 21. Wielkie dzięki za szybką odpowiedź:) A blog odwiedzam co jakiś czas, bo zawsze czegoś nowego i przydatnego się dowiaduję tutaj, a jak nie nowe, to zawsze coś się przypomnie.
  Dzięki!

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 22. Drobiazg :) Ogólnie, to mam of groma pomysłów na ciekawe artykuły, ale czas mnie ogranicza. Tak czy inaczej staram się aby nowy artykuł pojawiał się w przedziale 1-2 tygodni.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 23. Da się jeszcze jakoś zdobyć bezpłatną wersję ?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 24. Oooo grafika się na stronie zmieniła :)

  Jak klikniesz w mój link to na samej górze jest link: Download.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 25. „Zaznaczenia grupy wyrazów i dodanie do niej synonimów. Tak samo jak ma to miejsce w SEOLeniwcu.”

  – W SBohaterze było to od dawna.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 26. Muszę Ciebie zmartwić bo w SEOBohaterze takiej opcji nigdy nie było, i nie ma :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 27. Jest tam przecież przycisk zaznaczenia tekstu i utworzenia łańcuchów synonimów do wyrazów w tym zaznaczonym tekście. Chyba, że chodzi o coś innego. ;-)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 28. Ja o tej funkcji pisałem kiedyś na forum PIO, ale Grzesiek jej nie wprowadził w życie.

  W SEOBohaterze nie ma możliwości utworzenia łańcuchów synonimów do wyrazów :) Chyba, że taką funkcję posiadają jacyś wtajemniczeni.

  Jeszcze dla pewności ja mówię o takiej sytuacji. Mam powiedzmy sobie tekst:

  Strona www http://seo-z.pl jest super!

  Teraz chcę dodać synonimy do ciągu wyrazów „strona www”. Teraz gdy będę pisał następny artykuł i użyje „strona www”, to gdy zaznaczę myszką „strona www” to SEOBohater powinien mi wyświetlić dodane synonimy. Niestety tak się nie dzieje. Przynajmniej w mojej wersji SEOBohatera :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 29. Z tego co widze klikam na darmowe sciagniencie i musze kupic za 97$ wersje pro… i gdzie tutaj darmowa wersja ? O ktorej tak duzo na stronie i forum ?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 30. http://seo-z.pl/spinnerchief#comment-344

  Po prostu klikasz w link „download” i ściąga Ci się darmowa wersja programu.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 31. Jak wielka jest ta baza? Ile słów ona liczy?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 32. Jeżeli chodzi o bazę słów w angielskim słowniku, którą udostępniłem, to wygląda ona następująco:

  Grup synonimów: 34330
  Wyrazów: 206531

  Baza w polskim słowniku synonimów:

  Grup synonimów: 18183
  Wyrazów: 76979

  W wersji spinnerchiefa z Cloud Thesaurus jest ich o wiele więcej. Zarówno polskich jak i angielskich.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 33. Ciekawy ten program … muszę znaleźć czas aby się tym pobawić … pozatym fajny serwis będę tu zaglądał pozdrawiam

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 34. Witaj kolego. Jak można zmienić ustawienie klawiszy w wersji free?
  Mam kilka linijek tekstu z {}, gdy chcę dodać literę 'ę' program 'przeskakuje' kasując dodany tekst.

  Można to jakoś zmienić czy straciłem te kilka minut z życia na pobranie badziewia?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 35. Wystarczyło przeczytać wszystkie komentarze do artykułu :)

  http://seo-z.pl/spinnerchief#comment-279

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 36. Witam a ja mam taki problem. Jak dodaje tekst albo część synonimów z chmury to dodaje mi krzaki ! znalazł ktoś na to rozwiązanie ?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 37. Napisałem w tej sprawie maila. Ogólnie premiera jest 15 maja, więc do tego czasu pewnie uporają się z kodowaniem :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 38. witam, prosze o Twoją opinię na temat wersji PRO i ELITE, jeżeli chcę korzystać tylko w języku polskim z tego programu to (oprócz słownika) jaką wersję najlepiej kupić? PRO? czekamy na odp. pozdrawiam

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 39. Nie ma już wersji PRO. Jest tylko Elite: http://seo-z.pl/spinnerchief-ii/

  Jak najbardziej polecam ten program.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 40. to dlaczego w art. jest o „funkcjach w wersji PRO” ?

  pytałem też czy wg Ciebie warto tylko dla wersji PL słownika kupować ELITE?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 41. Ten artykuł był pisany wieki temu i już nie ma wersji PRO.

  Tylko dla wersji PL słownika zdecydowanie nie warto.

  Elite przydaje się głównie dla tekstów angielskich.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 42. Siemanko,

  zarejestrowałem się przed chwilką, szukałem na szybko jakiegoś refa i masz szczęście, że Twój blog ładnie wisi w wynikach pod nazwą softu ;)

  Pzdr

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 43. cześć,

  Dzięki wielkie, Google lubi mój blog + odpowiednie pozycjonowanie :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 44. Witam,
  mam takie szybciutkie pytanko. Jak usunąć wulgaryzmy ze słownika SpinnerChief-a? Bo nawet zwykłe zdania nasiane są wulgaryzmami: np. zdanie „kto pyta nie błądzi” po przetworzeniu wygląda tak „kto ch.. nie błądzi” a nie całkiem o to mi chodziło

  pozdrawiam

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 45. Po kliknięciu w wyraz 'pyta' ukażą synonimy. Trzeba kliknąć na ch.. i wybrać: „delete selected words from current thesaurus file”.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 46. Już spinner jest płatny niestety jesli chodzi o masowe generowanie blogów;/

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 47. A czy ktoś z was spotkał się z problemem odczytu polskich znaków w edytorze? Po przeklejeniu tekstu artykuł całkowicie mi się wykrzaczył.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 48. Ja się z takim czymś nie spotkałem. Także nie mam pomysłu i nic Ci nie doradzę :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)