Promocja OmniSpeed

logo omnispeed Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o nowym produkcie OmniSpeed to kliknij w link: http://seo-z.pl/omnispeed, a następnie wróć z powrotem do tego artykułu – chyba, że artykuł o OmniSpeed już przeczytałeś bądź wiesz doskonale co to za program i do jakich celów został stworzony.

Napiszę tylko, że OS to dodawarka do skryptów, w których można zostawić link wraz z treścią. Prócz głównej funkcji jaką jest pozyskiwanie linków, program wyposażony jest w liczne dodatki, o których można przeczytać w osobnym artykule.

Co dostaniesz GRATIS!? Jakie zniżki !?

Wszyscy lubią gratisy i zniżki, a więc jeżeli kupisz program z mojego linku (wybierając obojętnie który pakiet – na oficjalnej stronie za program zapłacisz więcej), to dodatkowo prócz tego, że nabędziesz OmniSpeed taniej, otrzymasz:

 • Zniżkę 25% na zakup programu SEO-Git – program do sprawdzania pozycji w wyszukiwarkach internetowych.
 • Zniżkę w postaci 20% na usługi firmy Golden Ratio – http://1-62.pl/.
 • 20 multikodów do moich katalogów (ponad 20 – póki co). Katalogi dopiero stawiam, ale TY możesz już dzisiaj otrzymać kody. Licencje na SEOKatalogi są już zakupione. Teraz muszę tylko postawić katalogi i w między czasie zmienić skórki :) Jestem leniwy ostatnio, więc musisz uzbroić się w cierpliwość.
 • Dostęp do artykułów dotyczących OmniSpeed, które będę publikował na blogu. „Normalni” użytkownicy będą widzieli tylko część wpisu.
 • Płatny, polski słownik synonimów do SpinnerChief II.
 • Zniżkę 20% na zakup programu ScrapeBox.
  Proces odebrania zniżki wygląda następująco: Wysyłasz do mnie na konto PayPal 45$ albo na konto w mBanku w złotówkach (45$ x obecny kurs dolara) oraz maila do którego chcesz przypisać licencje. Następnie ja kupuję program ze swojego konta PayPal i podczas zakupu licencja zostanie przypisana do Twojego maila.
 • Zniżkę 25% na zakup programu SEO-Leniviec – program do tworzenia, edytowania, sprawdzania i przechowywania artykułów SEO.
 • Zniżkę 25% na zakup programu The Only Ping Machine – program do pingowania stron.
 • Zniżkę 50% na szablon dodawarkę PKSI w ZennoPoster i 50% zniżkę na listę katalogów PKSI – http://seo-z.pl/lista-katalogow-pksi/.

Oferta dla pierwszych 10 osób

specjalna oferta 10 Dla pierwszych 10 osób dorzucę dodatkowo bazy SEOKatalogów do programu SeoQucikAdder (+ w postaci pliku .txt). Ogólnie twórca dodawarki musi popracować nad lepszą indeksacją kategorii, bo na obecną chwilę nie jest ona najlepsza i na skutek tego dodawarka nie potrafi dodać wpisu do sporej ilości SEOKatalogów. Męczę ciągle twórcę programu, ale ciężko mi idzie :) Nie mam daru przekonywania. Wartość takiej bazy to 200 złotych.

Jest to oferta jednorazowa czyli nie będę wysyłał aktualizacji. Aktualizacje baz katalogów będą dostępne, ale odpłatnie. Ale nie wiem kiedy to nastanie. Jeszcze nie postawiłem do tego specjalnej strony i tym samym skryptu.

Czy to wszystko ? Nie!

Oferta dla pierwszych 3 osób

specjalna oferta 3 Dla pierwszych 3 osób, które kupią program z mojego linku dorzucę bazę katalogów do OmniSpeed (Jako, że program mam od niedawna, to na bazę będzie trzeba trochę poczekać. Niemniej jednak jest to oferta bardzo atrakcyjna i skierowana tylko dla pierwszych 3 osób. Wartość takiej bazy szacuję na minimum 3000 złotych).

Baz nie będę aktualizował. Ale jak pojawi się nowy skrypt, który będzie obsługiwał OS, to wyślę Tobie bazę za darmo. Wolę nie obiecywać aktualizacji baz katalogów, bo całkiem możliwe, że bym się z niej nie wywiązał :P

Ile na tym zyskasz?

 • Zniżka na zakup SEO-Git 25% – ponad 9 złotych
 • Zniżka na usługi firmy Golden Ratio – minimum 200 złotych
 • 20 multikodów (na początku cena za dodanie będzie niska, z uwagi na świeżość katalogów) – 60 złotych
 • Dostęp do artykułów – minimum 700 złotych
 • Płatny słownik synonimów do SpinnerChief II – 20 złotych – http://seo-z.pl/platny-polski-slownik-synonimow-do-spinnerchief-ii/
 • Zniżka na zakup ScrapeBox 20% – ponad 35 złotych
 • Zniżka na zakup SEO-Leniviec 25% – ponad 18 złotych
 • Zniżka na zakup The Only Ping Machine 25% – 20 złotych
 • Wszyscy zyskają: ponad 1062 złotych
 • Bazy SeoKatalogów – 200 złotych
 • Pierwsze 10 osób zyska: ponad 1262 złotych
 • Bazy katalogów do OmniSpeed – minimum 3000 złotych
 • Pierwsze 3 osoby zyskają: ponad 4262 złotych

Informacje dodatkowe dotyczące zniżek i gratisów

1). Nie wysyłam wszystkich zniżek i gratisów od razu. Jeżeli kupiłeś OmniSpeed z mojego linku i chcesz skorzystać z jakieś zniżki czy też gratisu, to piszesz do mnie maila lub wiadomość na gadu gadu. Dopiero wtedy podaję Ci kody zniżkowe, wysyłam gratisy itp. Bo jaki jest sens w tym, że podam Ci kod zniżkowy np. na usługi firmy Golden Ratio jak nigdy nie wykorzystasz kodu zniżkowego ? Lepiej podarować go komuś innemu. Dlatego zniżki są ważne tylko przez jeden miesiąc. Po tym czasie nie masz do nich żadnego prawa (oczywiście są wyjątki – kwestia dogadania).
2). Gratisy nie mają terminu ważności :) Np. Jak chcesz dostać bazę katalogów do SeoQucikAdder za pół roku, to kontaktujesz się wtedy ze mną, a ja wysyłam Ci taką bazę. Od razu przypomnę, że nie wysyłam baz katalogów więcej jak jeden raz. Dostajesz aktualną bazę katalogów w dniu, w którym chcesz otrzymać gratis.
3). Zniżek, a tym bardziej gratisów nie można otrzymać jeżeli nie wykupiło się OmniSpeed z mojego linku partnerskiego. Nawet odpłatnie.
4). Całkiem możliwe, że lista zniżek, gratisów dla wszystkich poleconych będzie aktualizowana. Oczywiście jak Kupisz OS „ode mnie” to będą Ci przysługiwały nowe zniżki i gratisy.
5). Wszystkie zniżki są w 100% pewne.
6). Na wysłanie gratisów i zniżek mam czas do 7 dni maksymalnie.

Opinie o OmniSpeed

Oto niektóre opinie o programie OmniSpeed. Dodałem też swoją opinię, bo uważam, że jest jak najbardziej na miejscu. Zważywszy na fakt, że znam po części plany rozwoju OS i wiem w którym kierunku zmierza dodawarka. Ale Ty już to wiesz, bo pewnie przeczytałeś artykuł, który poleciłem na początku wpisu ?

opinia Pawła Macur „Korzystam z OmniSpeed wprawdzie od paru dni, ale mogę stanowczo powiedzieć, że jest to świetny produkt, który rozwija się w zawrotnym tempie. Nie będę się rozpisywał, bo nie ma to dla mnie najmniejszego sensu, aby zachwalać produkt, którego nie jest się twórcą – inna sytuacja byłaby gdybym to ja napisał ten program :D. Ale napiszę jedną dość ważną rzecz: jest to bezkonkurencyjny soft, który posiada od groma funkcji i tylko wyobraźnia, doświadczenie i wiedza może nam przeszkodzić w 100% wykorzystaniu potencjału jaki niesie ze sobą OmniSpeed. Albo aż wyobraźnia, doświadczenie i wiedza.”
Paweł Macur

***************

opinia Jacka Lipiec „Korzystam z OmniSpeed od początku jak tylko pojawił się w sprzedaży. Do tej pory wyrobiłem sobie o samym produkcie dobrą opinię, ale twórca OmniSpeed trochę mnie irytuje. Moim zdaniem powinien trochę bardziej szanować Klientów. Co do samego programu nie mam póki co żadnych zastrzeżeń. Działa wyśmienicie i przynosi zadowalające efekty od strony SEO. Na to właśnie liczyłem i się nie przeliczyłem.”
Jacek Lipiec

Zakup OmniSpeed

Jeżeli tu dotarłeś, to całkiem możliwe, że jesteś zainteresowany moją ofertą. ŚWIETNIE!! Na pewno tego nie pożałujesz i sporo zyskasz. Szczególnie jeżeli chodzi o artykuły i bazy katalogów. Do końca czerwca 2012 możesz zyskać o wiele więcej. Spójrz na PAKIET I, a następnie przeczytaj legendę.

Jeżeli masz już jedną licencję OmniSpeed i nie zakupiłeś jej z mojego linku partnerskiego, to kupowanie z mojego refa nic Ci nie da! System nie przydzieli Twojej nowej licencji do mnie – innymi słowy nie dostaniesz ode mnie nic :) Musisz założyć nowe konto w systemie z nowym adresem PayPal i dopiero wtedy kupić program z mojego linku.

Promocja nieaktualna. Niemniej jednak skontaktuj się z mną, bo niedługo ruszy inna, lepsza promocja. Na pewno nie chcesz jej przegapić.

Pakiety OmniSpeed

LEGENDA:
lic – licencja (ceny za wydanie licencji)
mc – miesiąc (abonament korzystania z programu – wliczone aktualizacje baz danych)
1 miesiąc za FREE –
Hosting – darmowy hosting pod jedną instalację OmniSpeed – oszczędzasz ponad 30 złotych miesięcznie.
OmniPING – program do automatycznego pingowania stron internetowych – zyskujesz dodatkowo 150 złotych.
OmniSSP – automat, który pobiera z poczty linki do zaakceptowanych wpisów w SEOKatalogach – zyskujesz dodatkowo 150 złotych.

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +13 (Głosy na Tak: 16, Głosy na Nie: 3, Wszystkich głosów: 19)
Kategoria: Pozycjonowanie stron
Tagi: , ,

Na czym zarabiam ?

29 odpowiedzi na „Promocja OmniSpeed

 1. Jakbym zajmował się pozycjonowaniem na większą skalę, to pewnie bym skorzystał z oferty, ale póki co publiker musi mi wystarczyć.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
  MarkWielki :
 2. Zawsze możesz wrócić do zakupu OS :) Nic nie stoi na przeszkodzie. Tylko do tego czasu pewnie cena będzie większa.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 3. Płatności są realizowane przez PayPal i ten wysyła każdorazowo potwierdzenie zapłaty na maila, co jest rachunkiem.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 4. Fajne zniżki i może skorzystam z twojej oferty, ale najpierw muszę przeliczyć swoje wydatki na ten miesiąc.

  Podoba mi się podział artykułu na podstrony. Można wiedzieć jakich wtyczek użyłeś ?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 5. Trzeba przyznać, że program nie należy do tanich :) Jak ktoś pozycjonuje parę stronek to zakup mija się z celem. Oferta jest bardziej skierowana do większych graczy.

  Użyłem wtyczki Multipage Toolkit.

  Ale standardowo WordPress podział ma zaimplementowany. Poczytaj o funkcji wp_link_pages();

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 6. Eh kolejny chłam ze stajni omni… co będzie po omnispeedzie? Może omnimaxseed za kolejne pieniądze?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: -3 (Tak: 1, Nie: 4)
 7. Po części Ciebie rozumiem, bo sam na początku miałem pewny opór co do zakupu programu, ale ostatecznie zdecydowałem się za zakup m.in dlatego, że przejście z OA na OS kosztowało mnie 0.00 złotych.

  Mam nadzieję, że to już ostatni produkt Omni tego typu :P

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 8. @Kacha88
  1.Czy masz ten program?
  2.Czy jesteś w stanie podać kilka argumentów, dlaczego to chłam?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +3 (Tak: 3, Nie: 0)
 9. @arve_lek
  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu przygotowania Twojego pp dla Omni.
  Naprawdę dobrze zrobione.
  Aż żałuję, że kupiłem wcześniej :)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 10. Jakbym miał więcej czasu, to przygotowałbym lepszą promocję OmniSpeed pod program partnerski :) W każdym bądź razie dzięki za miłe słowa.

  PS. Zawsze możesz kupić drugą licencję :P

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 11. Ten pakiet zniżek wygląda bardzo kusząc :)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 12. Widocznie za mało kuszącą jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś :P

  Na drugiej podstronie w niniejszym artykule napisałem:

  „Całkiem możliwe, że lista zniżek, gratisów dla wszystkich poleconych będzie aktualizowana. Oczywiście jak Kupisz OS „ode mnie” to będą Ci przysługiwały nowe zniżki i gratisy.”

  Chciałbym jeszcze dać zniżki na:

  – mody do Xrumera
  – szablony pod Zennoposter
  – 25% na program do wyciągania zaakceptowanych wpisów z skrzynek pocztowych
  + inne pomysły.

  Ale nie piszę tego w pełni oficjalnie, bo nie wiem czy dałbym radę z tym wszystkim się wywiązać. A tak zawsze w przyszłości nieoczekiwanie coś dojdzie :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 13. A jak zakupiłem tylko pakiet 3. Coś dostanę :)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 14. Jasne :)

  Napisz do mnie na gadu gadu.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 15. Podobają mi się zniżki. Na pewno skorzystam z promocji.

  Ps. Fajny blog.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: -1 (Tak: 0, Nie: 1)
 16. Hej @arve_lek a jak kupie 1 pakiet to dostane jeszcze tą listę do omnispeed?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 17. Hej,

  Promocja na top3 już minęła.

  Ale i tak warto kupić OmniSpeed z mojego linku. Nie będę zdradzał szczegółów. Na pewno moi poleceni tego nie pożałują i w perspektywie czasu sporo zyskają :P

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 18. A czy pakiet 3 (czyli tylko 25$/m-c) to to samo co w pakiecie 1 i 2 (chodzi mi o sam omnispeed), bo dodatków w formie pingera czy hostingu nie potrzebuję.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 19. To samo.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 20. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie pakietu 1. Hosting jest za 0USD i OmniPing też ale na stronie opisowej o hostingu jest napisane ze tylko można uruchomić omnispeed. Czyli na omniping muszę mieć dodatkowy serwer? czy jednak w ramach promocji będę mógł też uruchomić omniping?

  Pozdrawiam

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 21. Trzeba niestety mieć dodatkowy serwer ;/

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 22. Chodzą słuchy, że rachunki wystawiane przez kojotka są lewe :) kilku księgowych weryfikowało dane podawane oficjalnie przez srojotka i okazało się, że są fikcyjne :)

  Nie ma jak to współpracować z oszustem, Arve -> gratuluję tak mocnego promowania omniszlamu w branży seo ;)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 2, Nie: 2)
 23. Ja z nikim nie współpracuję, to po pierwsze.

  Po drugie nie wierz w plotki, a tym bardziej ich rozsiewaj.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 1, Nie: 1)
 24. @Uprzejmy – proponuję udać się do psychiatry bo pitolisz takie bzdury że aż przykro to czytać :P

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: -2 (Tak: 0, Nie: 2)
  Kojotek_OX :
 25. Nadal dobrze spisuje się to oprogramowanie?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 26. Jest coraz lepiej i dzięki abonamentom miesięcznym będzie tylko lepiej :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 27. czy pakiet trzeci jest nadal dostepny ?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 28. Niestety już nie. Ogólnie to muszę zaktualizować te pakiety :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 29. Witam, jak wygląda sprawa u Ciebie z pakietami teraz, bo widzę że trochę nieaktualne są. I druga sprawa wspominałeś coś o zniżkach na mody do XR i szablony do ZP możesz napisać czy coś jest na rzeczy?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)