Program partnerski złote myśli

Pragnę Ci zaproponować sprawdzony sposób na zarobienie pieniędzy w Internecie jakim jest program partnerski złote myśli. Od jakiegoś czasu właśnie biorę udział w programie partnerskim złote myśli. Jak na razie nie mam z tego dużych profitów, ale z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej.

Program partnerski złote myśli jest dodatkowym źródłem dochodu jaki możemy uzyskać poprzez:
– promowanie elektronicznych publikacji internautom, którzy odwiedzają naszą stronę internetową. Twój zysk to 25% prowizji bezpośredniej oraz 15% pośredniej. Ostatecznie możemy dostać 40% zysku.

– zapraszanie innych osób do programu partnerskiego złote myśli. Dzięki temu zaczynamy budować swoją grupę Partnerów. Tutaj zysk jest 10-25% od obrotu naszego zespołu.

Program partnerski złote myśli = sukces

Program partnerski złote myśli jest bezpłatny. Rejestracja nic nie kosztuje. Ten biznes jest absolutnie za darmo. Nie musisz również posiadać działalności gospodarczej, aby móc brać udział w programie partnerskim złote myśli.

Złoty program partnerski oraz jego korzyści:

 • wysokie prowizje
 • wsparcie edukacyjne i szkoleniowe dzięki podręcznikowi partnera
 • dochód pasywny
 • nie ma górnej granicy zarobków
 • pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz

Duża liczba osób zarabia pieniądze poprzez Internet. Takie osoby stają się niezależnymi finansowo. Ty również możesz do nich dołączyć. Ja tak zrobiłem i nie żałuję! Program partnerski złote myśli daje Ci 100% gwarancji uczciwości oraz legalności współpracy. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie partnerskim.

Zarejestruj się

Złoty program partnerski daje Ci możliwość polepszenia swoich zarobków i tym samym swojego życia.

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +17 (Głosy na Tak: 18, Głosy na Nie: 1, Wszystkich głosów: 19)
Kategoria: Programy partnerskie, Zarabianie w Internecie
Tagi: , , ,

Na czym zarabiam ?

14 odpowiedzi na „Program partnerski złote myśli

 1. Ja również korzystam z programu partnerskiego, który oferują złote myśli. Zarabiam miesięcznie około 100 złotych. Z czasem mam nadzieję ta kwota się podwoi. Trochę pracy włożę w promocję e-booków to i zacznę więcej zarabiać. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +2 (Tak: 2, Nie: 0)
 2. Ile trzeba uzbierać pieniędzy aby można było wypłacić z programu partnerskiego złotych myśli ?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 3. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić aby wypłacić swoje zarobione pieniądze ze swojego konta w programie partnerskim złote myśli, jest uzbieranie kwoty 50 złotych.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 4. Posiadam stronę o książkach więc będę musiał zainteresować się programem partnerskim, który oferują złote myśli.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 5. Program partnerski wygląda całkiem fajnie. Złote myśli z tego co widzę mają lepsze prowizję na naszą korzyć. Chyba zarejestruję się przez Twojego linka, albo i nie, albo może ;p Święta za rogiem to i w złotych myślach są promocję. Może zdecyduję się na jakiś zakup.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 6. Nikogo nie zmuszam do rejestracji przez mój link partnerski. Ja ostatnio kupiłem książkę o gotowaniu. Polecam również książkę, którą promuję z lewej strony artykułu.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +2 (Tak: 2, Nie: 0)
 7. Jakoś nie widzę, żebyś coś promował :) Chyba, że chodzi Ci o książkę ze stopki, ale widzę, że jeszcze nawet link nie został dodany, wiec to jest taka promocja bez promocji :)

  Ja w złotych myślach działam sporo czasu i zarabiam miesięcznie od 300-500 zł i robię wszystko aby dojść do kwoty rzędu 1tyś.

  Ogólnie, to lubię działać w różnego rodzaju MLM. Najlepiej idzie mi w FM i to właśnie dzięki FM nie muszę pracować.

  Lubię czytać książki, więc często kupuję w złotych myślach elektroniczne ebooki.

  pozdrawiam i bloga od dzisiaj subskrybuje, bo widzę, że blog zdobywa popularność i na pierwszy rzut oka widać, że masz pojęcie o zarabianiu w internecie, więc pewnie zdobędę na tym blogu sporo cennych informacji.

  Pozdrawiam Marek.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +2 (Tak: 2, Nie: 0)
 8. Ja również zarabiam w FM, ale jakby miał rzucić inne źródła dochodu, które generuję dzięki Internetowi, to pieniędzy dla jednej osoby by starczyły, ale żeby wyżyć całą rodzinę to byłby kłopot. A głodówka nie wchodzi w grę :)

  Ja np. w poprzednim miesiącu miałem 213,24 zł, więc powolutku do przodu.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 9. A czy ktoś robił już wypłatę z programu złote myśli ? Pytam, bo mam jakąś kwotę do wypłaty, ale coś moich pieniędzy nie widzę :)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
  Marek Frokowski :
 10. Zgaduję, że masz już podpisaną umowę ze złotymi myślami i teraz chcesz tylko wypłacić pieniądze pomniejszone o część, która pójdzie do Urzędu Skarbowego jako nasz podatek.

  Warto jeszcze dodać, że jeżeli chce się wypłacić pieniądze ze swojego konta, to trzeba mieć minimum 50 złotych. Może nie masz 50 złotych na koncie ?

  Ogólnie złote myśli wysyła wypłaty po 10 oraz 25 dniu każdego miesiąca. Tylko musi znajdować się w siedzibie złotych myśli Twoja podpisana umowa, bo w innym wypadku prowizje za kupno książek będą się tylko gromadziły, ale nie będzie można ich wypłacić.

  Ja na pieniądze dostaję w 2-6 dni pod 10 oraz 25 dniu każdego miesiąca.

  Mam nadzieję, że pomogłem.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 11. Piszesz co mogę zyskać i inne frazesy ale nie piszesz na czym to w ogóle polega. Co mam robić. Sprzedawać, reklamować coś, pisać. Więcej info drogi człowieku.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 12. Po prostu promujesz książki ze złotych myśli. Myślałem, że jest to oczywiste :) Jest wiele możliwości promocji np.:

  – Facebook, Nasza Klasa i inne portale społecznościowe.
  – Tworzysz sklep, który automatycznie pobiera nowości ze złotych myśli. (Kupiłem ostatnio taki sklep na skrypty.pro. Jestem w trakcie robienia grafiki, więc jak ukończę stronę to mogę Ci podesłać link do mojego sklepu.).
  – Portalach ogłoszeniowe.
  – Mailing.
  – Reklama w stopkach na forach internetowych.
  – Automatyczny spam w postaci postów na forach bądź komentarzy na blogach.
  – itp.

  Dodatkowo możesz pozyskiwać osoby do struktury aby zarabiać z drugiego poziomu.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 13. Generalnie program partnerski dobry, ale z tego co widzę to olewają partnerów i np. w generatorze darmowych fragmentów nie umieszczają linków partnerskich. NIE POLECAM !!!

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
  Nie polecam :
 14. Ja tam nie narzekam :D Najważniejsze, że są wypłacalni. Można parę stówek miesięcznie spokojnie wyciągnąć. Jakbym mocno na tym PP posiedział, to pewnie miałbym ponad 1tyś.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)