Program partnerski skrypty.pro

Program partnerski skrypty.pro w porównaniu do innych programów, które oferują produkty elektroniczne tak jak np.: program partnerski złote myśli wychodzi najkorzystniej jeżeli chodzi o prowizje od sprzedaży. Ogólnie skrypty php, które można kupić na stronie skrypty.pro są moim skromnym zdaniem warte uwagi. Chodzi mi tutaj przede wszystkim o program Microsite Manager, który jest cały czas udoskonalany.

Korzyści z przystąpienia do programu partnerskiego skrypty.pro

 • 60% od sprzedaży produktu kupionego przez osobę, która po raz pierwszy zarejestrowała się w serwisie skrypty.pro z naszego linku polecającego.
 • 25% za kolejny zakup tej samej osoby otrzymamy wieczne 25% prowizji. Nie jest istotne czy ta osoba kupi drugi, trzeci… n-ty produkt za dwa dni po uprzednim zakupie pierwszego produktu czy za 3 lata.
 • 20% z tego co zarobił nasz Partner.
 • Jeżeli pieniądze z programu partnerskiego przemienimy w bon, to otrzymamy bonus 10% do dalszych zakupów w serwisie skrypty.pro.
 • Materiały promocyjne: widgety, artykuły, banery, Squeeze Page, kursy itp.

Minusy odnośnie programu partnerskiego skrypty.pro

 • Wypłata środków na konto bankowe jest możliwa dopiero od kwoty 200 złotych.

Mi udało się zarobić blisko 500 złotych. Wszystko dzięki skryptowi Microsite Manager. Za pierwszym razem pieniądze przemieniłem w bon, który wydałem na zakup sklepu złotych myśli oraz programu do mailingu. Za drugim razem z pieniędzmi nie zrobiłem nic :) Chcę wypłacić jej na konto bankowe i zobaczyć czy skrypty.pro są wypłacalni. Muszę tylko wysłać im jakiś dokument pocztą co uważam za trochę kłopotliwe.

Możesz się zarejestrować wchodząc na stronę: Skrypty.pro (ukryty link w przekierowaniu).

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +6 (Głosy na Tak: 9, Głosy na Nie: 3, Wszystkich głosów: 12)
Kategoria: Programy partnerskie, Zarabianie w Internecie
Tagi:

Na czym zarabiam ?

6 odpowiedzi na „Program partnerski skrypty.pro

 1. Kilka osób już wypłaciło zarobki w gotówce także gwarantuję wypłacalność ;)

  Warto wypłacać pieniądze w formie bonow, ponieważ posiadamy coraz więcej produktów, które są przydatne pozycjonerom – choćby pisanie tekstów.

  Przy wypłacie w formie bonów nie tylko zyskuje się kilka procent więcej z bonusu, ale także pieniądze tracimy płacąc podatek państwu.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 2. Daj znać arve_lek czy dostaniesz kasę na konto :) Zawsze to lepiej usłyszeć od osoby nie powiązanej ze skrypty.pro. Chyba, że pracujesz dla nich ?:)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 3. Nie, nie pracuję dla nich :P

  Nie znam się zbytnio na programowaniu :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 4. Wypłaciłeś może już pieniądze ?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
  DavidMoney :
 5. Jeszcze nie :) Miałem to zrobić w ten weekend, ale są jakieś problemy z programem partnerskim. Pisałem do supportu i problem ma zostać naprawiony, więc pewnie w przyszły weekend wypłacę kasę. Albo jak znajdę czas to w tygodniu. Muszę tylko pójść na pocztę i wysłać do nich dokument.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 6. Informuję, że dostałem przelew z programu partnerskiego :-) Około 700 złotych, więc póki co firma jest wypłacalna :-)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)