Oferta cenowa w systemie SeoPilot.pl

SeoPilot.pl Nie będę poruszał kwestii oferty cenowej od strony Wydawcy, bo to akurat jest dla mnie mało ważną kwestią (jednak warto dodać, że sporo Wydawców narzeka na zbyt małe wynagrodzenie. Choć w sumie jakby się uprzeć, zarejestrowanych osób w systemie jest ponad 6 tysięcy, a około 10-20 osób na forum PIO narzeka na wynagrodzenie. Reszta milczy czy może jest zadowolona ?). Napiszę jednak moją opinię na temat cen, ale od strony Pozycjonera. Jak dla mnie SeoPilot.pl oferuję najatrakcyjniejsze stawki za linki – zarówno na stronach głównych jak i podstronach. Poniższa tabelka przedstawia cennik linków według wskaźnika PageRank. Są to oczywiście ceny miesięczne za emitowanie jednego linku. Nietrudno zauważyć, że ceny w porównaniu do bliźniaczych serwisów tego typu są bardzo atrakcyjne. Mało tego, że ceny są niskie, to w dodatku efekty pozycjonowania są dobre (zobacz efekty).

SeoPilot.pl cennik linków

ceny linków w SeoPilot.pl

System ciągle się rozwija i w ostatnim czasie zostały wprowadzone trzy przydatne funkcje, które idealnie uzupełnią ten artykuł. Mam tu na myśli:

– Pozycjonowanie serwisów w trybie Ręcznym:

W Trybie ręcznym Użytkownik może samodzielnie kupować linki, wyszukując je na podstawie bardzo szerokiego wachlarza czynników, takich jak: PageRank podstrony, PageRank serwisu, Rankingu Alexa, Pozycji w katalogu DMOZ, Poziom domeny, Wiek domeny i Ilość linków wychodzących.

– Pozycjonowanie serwisów w trybie Automatycznym:

W Trybie automatycznym Użytkownik płaci do osiągnięcia TOP10 tylko 16 złotych. Po tym czasie, jak strona znajdzie się w TOP10 system ustali rzeczywistą cenę za frazę. Jeżeli cena nie będzie nam odpowiadała, to możemy zrezygnować z dalszego pozycjonowania :)

– Pozycjonowanie serwisów w trybie Półautomatycznym:

W Trybie półautomatycznym Użytkownik może stworzyć dowolną ilość filtrów, według których System będzie kupował linki dla wybranej frazy kluczowej w sposób automatyczny. Tryb ten posiada również funkcję Asystenta. Ów funkcja przyśpiesza tworzenie filtrów.

Mała uwago-rada

Pozycjonowanie za pomocą serwisu SeoPilot.pl ma jedną dość istotną wadę. A mianowicie podczas pozycjonowania w trybie automatycznym system wykupuje linki na podstronach, które nie są zaindeksowane w Google (jest tych linków mało, ale zawsze nie jest to liczba 0). Dlaczego jest to wadą ? Bardzo proste. Przypuśćmy, że system w trybie automatycznym wprowadził naszą stronę na interesującą nas frazę do TOP10 – początkowa kwota, którą zapłacimy do 16 złotych. Następnie system wylicza rzeczywistą cenę za frazę np. 45,34 złotych. Wszystko ładnie, pięknie, ale w tej kwocie 45,34 złotych są wykupione linki, których Google nie widział na oczy. Więc po co za nie płacić ? No właśnie dlatego zasugerowałem, aby w systemie została wprowadzona opcja eksportu wszystkich linków. Wtedy można sprawdzić zaindeksowanie wpisów i podczas trybu ręcznego wywalić linki na podstronach, które nie są zaindeksowane w Google. Miałem taką sytuację jak osiągnąłem TOP1 tylko dzięki SeoPilot.pl. Po co miałem płacić całą kwotę, którą wyliczył mi system, jak mogłem płacić o wiele mniej i być w TOP1 ? :)

seopilot_baner_468x60

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +7 (Głosy na Tak: 7, Głosy na Nie: 0, Wszystkich głosów: 7)
Kategoria: Pozycjonowanie stron
Tagi:

Na czym zarabiam ?

7 odpowiedzi na „Oferta cenowa w systemie SeoPilot.pl

 1. Dzięki za krótki raport, czas zainteresować się bardziej tym systemem ;)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 2. System na pewno jest wart uwagi.

  Podoba mi się design na Twojej stronie :) Lubię strony proste i przejrzyste.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 3. Oferta seopilota jest od 100 razy atrakcyjniejsza niż w prolinku. Jestem zadowolony, że powstał taki serwis. Chłopaki wiedzą jak promować serwis :)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
  Franek Macisk :
 4. #arve_lek – Twojej stronie też niczego nie brakuje, 1 klasa ;)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 5. Panie i Panowie uważajcie na seopilot. Jedna z moich stron (zaplecze na szczęście) dostała mocny filtr od google. PR 4 i dużo podstron z PR # i 2. Wyceniona w seopilocie gdzieś około 500 zł miesięcznie. Faktycznie płacili bardzo ładnie, ale strona po trzech tygodniach wyleciała z pierwszej setki w SERPACH, a w GWT dostałem maila, że właśnie za udział w systemach wymiany linków i przekazywania mocy PR.

  Może tylko ja mam takie doświadczenia, ale proponuję ostrożnie. Oczywiście co do płatności nie ma porównania z prolink. ten drugi płaci marnie w porównaniu z Seopilotem.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 6. zarąbisty template – tyle tylko chciałem dodać ;D

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 7. Widzę, że od ostatniego czasu ceny na Seopilocie się „nieco” zmieniły ;)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)