Nowa wtyczka do Scrapeboxa – Scrapebox Learning Mode

Niedawno wyszła dość ciekawa wtyczka, dzięki której mamy możliwość nauczenia Scrapeboxa komentowania na nowych platformach blogowych z niestandardowymi polami np. tak jak to ma miejsce na moim blogu :) Można np. stworzyć automat do zapisywania się na listy we freebocie bądź innych autoresponderach. Jest multum możliwości wykorzystania tego dodatku. Pomysły zachowam dla siebie :P Choć ja i tak używam do takich rzeczy Magic Submitter. Ale jakby nie patrzeć szybkość Scrapeboxa i jego wtyczek mnie zadziwia, więc pewnie zrezygnuje z niektórych szablonów w Magic Submitter, a zrobię je w SB.

Plusy Scrapebox Learning Mode

 • Definiowanie niestandardowych pól w formularzach.
 • Zaznaczanie i odznaczanie checkboksów.
 • Korzystanie z proxy.
 • Wybieranie konkretnego formularza na stronie.
 • Wielowątkowość.
 • Możliwość manualna przepisywania captchy.
 • Stosowanie zmiennych (kliknji) – od wersji 1.0.0.15 (moja prośba o wprowadzenie zmiennych do wtyczki Scrapebox Learning Mode).

To tak w skrócie odnośnie tej wtyczki. Wpis pewnie będzie aktualizowany, tak jak to ma miejsce z artykułem odnośnie wszystkich funkcji w Scrapeboxie.

Wtyczka jest w fazie Beta, więc pewnie dojdzie jeszcze wiele nowych funkcji.

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +8 (Głosy na Tak: 8, Głosy na Nie: 0, Wszystkich głosów: 8)
Kategoria: Pozycjonowanie stron, Scrapebox
Tagi: ,

Na czym zarabiam ?

7 odpowiedzi na „Nowa wtyczka do Scrapeboxa – Scrapebox Learning Mode

 1. Widzę, że Pani od Scrapeboxa zaszalała :) Mam nadzieję, że program będzie szybko ulepszany. Ale póki co Xrumer i tak jest najlepszy nawet do komentowania na blogach :)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
  Marek Frokowski :
 2. Zgadzam się że XR jest również świetny jeżeli chodzi o komentowania na różnych platformach blogowych, ale SB ma fajne wtyczki, których XR nie ma. :P

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 3. Widzę, że program ciągle się rozwija. Chyba najwyższa pora żeby go zakupić, bo jeszcze cena zostanie zwiększona :)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 4. Wtyczka na początku trochę kulała – to zrozumiałe, była w wersji beta. Jednak jest aktualizowana regularnie i na dzień dzisiejszy naprawdę działa bardzo przyjemnie :)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 5. Zgadzam się. Jestem ciekaw czy będzie można robić makra w tym dodatku np. kliknij w ten link, czekaj 3s, a następnie wypełnij formularz :D

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 6. Bardzo przyjazna wtyczka, w dodatku ciągle rozwijana. Myślę, że tego bardzo brakowało wszystkim użytkownikom scrapeboxa.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 7. Jestem szczęśliwym posiadaczem SB [zresztą SEO BOhater takze ma opcję definiowania niestandardowych pól formularzy], to dopiero teraz zaczynam się z tym bawić. Patrząc na wpisy XR- swoje linki raczej ręcznie sobie tworzę – to powiem szczerze że większość jakie widziałem robi w formacie BBcode co na niekórych blogach ni jak ma się do pozostawienia działającego linka[no chyba że był to inny program -ponieważ sam nie posiadam akurat XRa ]

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)