[ZennoPoster] Darmowy Szablon do monitorowania wiadomości na wielu kontach Google Webmaster Tools

Szablon GWT Stworzyłem darmowy szablon w programie ZennoPoster do monitorowania wiadomości na wielu kontach Google Webmaster Tools. W dobie ciągłych powiadomień związanych z filtrami ręcznymi dobrze mieć jakiś automat do wyciągania wiadomości z wielu kont GWT. Szablon szczególnie jest przydatny jeżeli mam 50 kont założony w Google Webmaster Tools i na każdym koncie mamy dodane np. po 1-5 strony. Ręczne sprawdzanie powiadomień mija się z celem, bo zajmowało by to od groma czasu.

Informacje o szablonie

1. Obsługa proxy – możemy dla każdego konta dodać proxy. Jednak trzeba pamiętać, że jest stworzone zabezpieczenie, które monitoruje lokalizację IP. Jeżeli założymy konto z lokalizacji Dallas, a proxy będziemy mieć o lokalizacji Warszawa, to pojawi się weryfikacja. Weryfikacja odbywa się na dwa sposoby: wpisujemy ostatnią lokalizację, z której logowaliśmy się na konto lub podajemy numer telefonu, na który zostanie wysłany kod potwierdzający. Niestety nie wiemy jaki typ weryfikacji wyskoczy :) Konta i proxy dodajemy w pliku gmail.txt według formatu: E-mail;Hasło;Proxy.

2. Szablon działa na wielu wątkach.

3. Nieudane próby wyciągnięcia wiadomości zapisywane są do pliku errors.txt.

4. W pliku powiadomienia.txt są zapisywane informacje czy były jakieś wiadomości na koncie czy nie. Jeżeli były to zostanie zapisana informacja według formatu: E-mail;Hasło;Tytuł Wiadomości;Data.

5. Wiadomości są wyciągane w formie polskiej.

6. Szczegółowe powiadomienia są zapisywane w folderze: Powiadomienia. Dla każdego konta jest tworzony osobny plik o nazwie: mail.txt, w którym są dopisywane nowe wiadomości w wersji HTML. Wiadomości są oddzielone ciągiem znaków: ####.

7. Szablon wyciąga wszystkie wiadomości z danego konta, aż nie zostanie ani jedna wiadomości. Wszystkie wyciągnięte wiadomości zostają skasowane z GWT.

Mam nadzieję, że komuś się przyda szablon.

Jak pobrać szablon?

1. Załóż konto na blogu.
2. Dodaj komentarz z mailem, na który chcesz abym Ci aktywował szablon.
3. Pobierz poniższy szablon będąc zalogowanym na blogu.

Treść dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników bloga Seo-z.pl! Zarejestruj się teraz:
VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +6 (Głosy na Tak: 6, Głosy na Nie: 0, Wszystkich głosów: 6)
Kategoria: Pozycjonowanie stron, ZennoPoster
Tagi:

Na czym zarabiam ?

11 odpowiedzi na „[ZennoPoster] Darmowy Szablon do monitorowania wiadomości na wielu kontach Google Webmaster Tools