[Instrukcja] System OmniSWP

linki w pdf Jakiś czas temu została zaimplementowana w OmniSpeed integracja z systemem OmniSWP (czyt. Omni System Wymiany PDF). Wszystko sprowadza się do zdobywania linków z plików PDF. Za każdą przyłączoną do systemu domenę użytkownik dostaje na przykład 150 punktów albo 10 punktów. Wszystko zależy od tego na ile system wyceni naszą domenę. W przypadku wyceny domeny na 10 punktów koszt jednego pliku PDF wyniesie 10/100 = 0.1 pkt. Natomiast w przypadku wyceny na 150 punktów będzie to 150/100 = 1.5 pkt. Jeżeli dojdą nowe parametry wyliczające „wartość” domeny, to punkty mogą się zwiększyć bądź zmniejszyć.

Aby korzystać z systemu należy pobrać pliki, które znajdują się w folderze OmniSWP, te z kolei znajdują się w katalogu głównym aplikacji OmniSpeed. Następnie trzeba utworzyć katalog z dowolną nazwą na dowolnej domenie i wgrać do utworzonego katalogu pliki. Na samym końcu odpalamy plik index.php np. http://seo-z.pl/pdf/index.php w celu aktywacyjnym domeny.

Warto dodać jeszcze, że:

1. Nie ma żadnych wymagań co do parametrów dodawanej domeny. Nie liczy się PageRank, BL, Site domeny itp. Pisząc „nie liczy” mam tu na myśli, że można dodać obojętnie jaką domenę do systemy PDF.
2. Szablon można edytować dowolnie jak się chce – kod nie jest w żaden sposób kodowany. Warto poświęcić parę minut i stworzyć swój własny szablon, w którym będą pojawiały się linki do PDF-ów.
3. PDF generuje się z opisów dla blogów. Czyli istnieje możliwość korzystania z synonimów, a nawet jest to zalecane.
4. System nie pobiera żadnych prowizji.
5. W statystykach mamy wgląd do informacji odnośnie przydzielonych pdfów na naszych domenach.
6. W obrębie dodanej domeny będzie wyświetlanych maksymalnie 100 plików PDF.

Wygląda to tak:

1. Tworzymy grupę o nazwie PDF.
2. Robimy osobny projekt pod PDF-y dlatego, że pliki PDF mają pełną obsługę HTML, więc taki projekt nie nadaje się do katalogowania.
3. Wchodzimy w zakładkę OmniSWP->ADD i w polu „Amount of pdfs for registering” wpisujemy liczbę PDF-ów, które chcemy wygenerować. Oczywiście o ile zdobyliśmy już punkty :)

Regulamin OmniSWP

1. Użytkownik, który zdecyduje się na podpięcie domeny do OmniSWP zobowiązany jest do utrzymania domen przez minimum 9 miesięcy od momentu dodania domen do systemu.
2. Zabronione jest kasowanie plików PDF ze swoich domen.
3. W przypadku problemów technicznych z domenami należy zgłaszać takie sytuacje bezpośrednio do pomocy technicznej celem znalezienia rozwiązania problemu.
4. Nie jest akceptowanie blokowanie dostępu do katalogu, w którym mają być zapisywane dokumenty pdf.
5. Nie przestrzeganie nimniejszego regulaminu może oznaczać utratę licencji na oprogramowanie OmniSPEED, bez prawa o ubieganie się o zwrot zakupu.
6. System jest utrzymywany dla użytkowników i gwarancją jego jakości (eliminacja cwaniaków) jest nimniejsza licencja OmniSPEED.

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +3 (Głosy na Tak: 3, Głosy na Nie: 0, Wszystkich głosów: 3)
Kategoria: Pozycjonowanie stron
Tagi:

Na czym zarabiam ?

4 odpowiedzi na „[Instrukcja] System OmniSWP

 1. Działa wam ten system, bo mi coś domeny ciągle odrzuca. A na pewno są one wartościowe.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 2. Daj spokój :) Mi też ten system nie działa. Zresztą nie tylko mi. Na forum PIO ktoś też skarżył się na OmniSWP.

  Może chłopaki nie mają czasu na rozwiązanie problemów (poprawa dodatku do analizy skryptów, sytemu do pdf) itp., bo muszą dorabiać nowe funkcje w nowym sofcie :P

  Według mnie powinni od razu poprawiać, udoskonalać błędy, bo potem zrobi się jedno wielkie bagno błędów i będę co rusz wychodziły aktualizacje.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 3. Tych pdfów nie generuje się samodzielnie, jak było to napisane na blogu Kojotka, tylko tworzy je sam omnispeed?
  Jeżeli tak to czy można sobie do nich dodawać np. zdjęcia, no i ogólnie czy nie są one 'gorszej' jakości niż te tworzone ręcznie, gdzie trzeba było wykonać sporo czynności aby był on prawidłowo opisany?

  I jeszcze na temat samego omnispeeda. W programie są 2 rodzaje baz publiczna i prywatna. Czy ta baza prywatna oznacza że będą znajdować się tam tylko bazy które ja sam sobie dodam czy są one już tam umieszczone albo gdzieś do pobrania i wgrania?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 4. Odpowiedz na 1 pytanie:

  Tworzy jest automatycznie OmniSpeed.

  Odpowiedz na 2 pytanie:

  Możesz wrzucać zdjęcia itp. Pdfy obsługują praktycznie całego HTML-a, więc jeżeli projekt pod pdfy jest zrobiony porządnie, to niczym się nie różni od w pełni ręcznego stworzenia takiego pdfu.Tutaj idziemy w ilość.

  Odpowiedz na 3 pytanie:

  W panelu omnispeed masz do pobrania bazy, ale są one ubogie, więc trzeba samemu je znaleźć i dodać do prywatnych baz.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)