Informacja odnośnie subskrypcji blogu

informacjeChciałbym wszystkich poinformować (głównie subskrybentów blogu seo-z.pl), że od kilku dni istnieje możliwość subskrybowania tylko artykułów z konkretnej kategorii, podkategorii lub całego blogu (to już zapewne wiecie). Zatem jeżeli interesują Ciebie artykuły z konkretnej kategorii, a nie chcesz dostawać powiadomień o nowych artykułach z innych kategorii, bo Ciebie po prostu one nie interesują, to zacznij subskrybować tylko daną kategorię. Przypuśćmy, że interesuje Ciebie tylko tematyka: pozycjonowanie, więc przechodzisz do kategorii: http://seo-z.pl/category/pozycjonowanie-stron, i klikasz w ikonkę rss, która znajduje się tuż koło nazwy kategorii.

Zdecydowałem się na takie rozwiązanie dlatego, że chciałbym dotrzeć do jak najszerszej gruby odbiorców, a tematyka: Zarabianie w Internecie jest obszerna, więc mam zamiar dodać jeszcze na blogu dodatkowe kategorie, i zacząć pisać na skalę masową o wszystkim co jest związane z Zarabianiem w Internecie (samodoskonalenie (motywacja, radzenie sobie ze stresem itp.), prawo (pisanie pozwów (w celu odzyskania pieniędzy od dłużników z takich portali jak finansowo, kokos itp., a jakby nie patrzeć mam tu jakieś doświadczenie, bo złożyłem już nie jeden pozew)), itp.). Oczywiście będę zaskakiwał swoimi artykułami :)

Planuję również otworzyć swoje forum, ale o tym poinformuję w osobnym artykule + inne ciekawe udoskonalenia na blogu, którymi mam zamiar ściągnąć czytelników.

Paweł.

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +2 (Głosy na Tak: 2, Głosy na Nie: 0, Wszystkich głosów: 2)
Kategoria: Informacje

Na czym zarabiam ?

6 odpowiedzi na „Informacja odnośnie subskrypcji blogu

 1. Zmiana in plus :)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 2. Subskrybowanie kategorii jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Mało blogów ma taką możliwość. Może napiszesz artykuł jak to zrobiłeś ?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 3. Fajnie :)

  Subskrybowałem wcześniej cały blog, ale teraz przerzucam się na subskrybowanie tylko kategorii pozycjonowanie i informacje.

  Pozdro.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 4. @Alicja

  Mogę taki artykuł napisać, tylko nie zapomnij subskrybować kategorii: Webmaster, albo podkategorii: WordPress :)

  Jutro dodam artykuł.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 5. To miało by sens gdyby treści było bardzo dużo. Na dzień dzisiajszy chyba zbędne rozwiązanie :)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 6. Jak dla mnie ma to sens, bo nie każdego interesuje np. tematyka: samodoskonalenie (zobacz chociażby ten komentarz: http://seo-z.pl/film-motywacyjny-potezny-ponad-miare-z-polskimi-napisami#comment-934).

  Artykułów będzie znacznie więcej. Jest to tylko kwestia czasu.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)