Hosting szybki-serwer.pl

Hosting szybki-serwer.pl Hosting szybki-serwer.pl jest prowadzony przez firmę FHU EDART, która istnieje od 23 kwietnia 2002 roku. Od tego czasu prężnie się rozwija i zyskuje w ostatnim czasie sporo pozytywnych opinii. Proszę nie dać się zwieść negatywnym opiniom, które w większości przypadków są pisane przez konkurencyjne firmy w celach dezinformacyjnych – typowa zagrywka do zwalczania konkurencji, która jest bardzo skuteczna dlatego, że większość ludzi wierzy we wszystko co czyta, co ogląda.

Zalety hostingu w szybki-serwer.pl

 • Hosting WWW już od 19,00 złotych.
 • Hosting SEO szybki-serwer.pl – już od 75,00 zł z 10 IP.
 • Błyskawiczny support. Zawsze piszę na GG i odpowiedź dostaję w mgnieniu oka. Ogólnie support prowadzony jest przez GG, e-mail, telefon, system ticketów dla zarejestrowanych Klientów.
 • Brak ograniczeń co do ilości: domen, subdomen, kont e-mail, przekierowań, autoresponderów, baz danych MySQL5, kont FTP.
 • Menadżer plików.
 • Zadania Cron.
 • Wildcard.
 • Panel Direct Admin i PHPMyAdmin po polsku.
 • Statystyki odwiedzin.
 • Konto testowe przez 7 dni.
 • Uptime 99%.
 • Program Partnerski.

Wady

 • Płatny dostęp SSH. Jest to niestety opcja płatna dodatkowo.
 • Drogie serwery VPS.

Moja opinia o szybki-serwer.pl

Ogólnie w szybki-serwer.pl mam tylko wykupiony hosting SEO, który póki co sprawuje się rewelacyjnie. Mam postawionych na tym hostingu ponad 10 SEOKatalogów. Cena jest śmieszna, bo tylko 75,00 zł za najmniejszy pakiet z 10 IP – adresy są z 7 klas, ale nawet w obrębie tej samej klasy są dość znacznie oddalone od siebie. Na razie nie mam żadnych padów. Może dlatego, że zainteresowanie moimi katalogami jest znikome :) ?

baner szybki-serwer.pl

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +3 (Głosy na Tak: 5, Głosy na Nie: 2, Wszystkich głosów: 7)
Kategoria: Hostingi, Pozycjonowanie stron
Tagi: ,

Na czym zarabiam ?

7 odpowiedzi na „Hosting szybki-serwer.pl

 1. Korzystam z usług tego hostingu już od dłuższego czasu, nigdy się na nim nie zawiodłem, gorąco polecam, dobry support:)

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: -1 (Tak: 0, Nie: 1)
 2. Wygląda na to że to koniec mojego użerania się z szybkim-serwer.pl właśnie kupiłem drugie konto u konkurencji, i właśnie przenoszę domeny z tego syfu.

  A jeśli ktoś chce mieć przez 1 miesiąc nienaprawioną awarię, strony niedziałające przez 3 tygodnie, zero kontaktu z supportem, to szczerze polecam szybki-serwer.pl

  Chcesz by strona wczytywała się 18 sekund wykup szybko szybki-serwer.pl
  Chcesz by blog działał bez xml-rpc kup szybko seokonto w szybki-serwer.pl
  Nie chcesz czytać wiadomości od administratora serwera? Kup konto w szybki-serwer.pl, tu nikt nie pracuje.
  Chcesz wpłacić pieniądze za pół roku z góry i po miesiącu przenieść strony na inny serwer? Zapłać szybko za szybki-serwer.pl

  Niech ten post będzie przestrogą dla innych jakie podejście do Klientów ma właściciel marki szybki-serwer.pl

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +2 (Tak: 2, Nie: 0)
 3. Też się zastanawiam o przeniesieniu. Brak jakichkolwiek odpowiedzi, brak pomocy, a do tego z facebooka usuwają komentarze. Jeśli ktoś będzie chiał tam wykupić usługi, to radzę się dwa razy zastanowić.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 4. Trzeba znikać, bo się duu.plo nie podniesie już na nogi. Nie po takim czasie i aukcji na allegro. Co wybrać z tanich kont, bo muszę kupić od ręki 3-5 małych, a waham się pomiędzy http://www.webserwer.pl , kylos.pl i blink.pl. Zależy mi na bezawaryjności i dobrym supporcie, bo trochę mam do przeniesienia, zwłaszcza poczty. Zetknął się ktokolwiek z powyższymi ?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 5. Ale interesują Ciebie SEO Hostingi ?

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 6. Poniekąd tak, bo potrzebna mi jest pula 10-15 IP z różnych stref, a konta na seo hostingach umożliwiają przydzielenie IP per katalog/domena. Z drugiej strony są przeciążone, stąd wolę spróbować rozwiązania opartego na najtańszych kontach w shared hostingach. Stąd kwestia stabilności, szybkości i przede wszystkim dobrego supportu który pójdzie mi na rękę i np. przypnie mi jakieś IP ze swojej puli (nie musi być indywidualne) bez ponoszenia dodatkowych kosztów jak to zazwyczaj bywa.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 7. To polecam:

  http://seo-z.pl/hexcom-net-network/ – tutaj dają podajże 5 IP.
  http://seo-z.pl/hosting-linuxpl-com/
  http://seo-z.pl/hosting-laohost-pl/

  Innych nie testowałem, więc nie będę polecał.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)