Eurypton

Eurypton logo Eurypton to platforma do wysyłania multimediów w formie imiennego zaproszenia. Platforma z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność, każdego dnia do różnych projektów przyłączają się kolejni użytkownicy (ciekawostka: eurypton to moja jedna z głównych fraz pod long tail, która generuje mi spory ruch – niestety ów fraza była zawarta jako tag w jednym z artykułów dotyczących Scrapeboxa (Scrapebox Traffic poprzez lekki spam), więc postanowiłem to zmienić, aby zniwelować współczynnik odrzuceń i podzielić się informacją odnośnie platformy Eurypton. Mam nauczkę na przyszłość, że warto dobierać właściwe tagi dla artykułów.).

Kto stworzył platformę Eurypton ?

Mikołaj Grząślewicz
zdjęcie Mikołaj Grząślewicz W jednym zdaniu przedsiębiorca osiągający skutecznie wyznaczone cele. Początkowo ukończył studia informatyczne na Politechnice Poznańskiej z tytułem mgr inż. i pracował jako programista. Jednocześnie zdobywał umiejętności miękkie budując plany finansowe dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Prowadził szkolenia z zakresu planowania i osiągania celów, inteligencji finansowej oraz motywacji.

Oficjalna strona: http://www.mikolajgrzaslewicz.pl/

Paweł Skrzypczak
zdjęcie Paweł Skrzypczak Broker telekomunikacyjny oraz manager zarządzający projektem „Nowoczesna Gmina”. Trener rozwoju , Szkoleniowiec. Paweł Skrzypczak na co dzień zajmuje się optymalizacją kosztów w obszarze teleinformatycznym oraz doradztwem szkoleniowym dla Klientów biznesowych oraz firm. Współpracuje aktywnie z jednostkami samorządów terytorialnych na ternie całej Polski. Paweł prowadzi także szkolenia z zakresu motywacji, perswazji, sprzedaży oraz inteligencji finansowej. Prowadził szkolenia mi.n na takich imprezach jak „3 Dni z NLP” czy „Inteligencja Finansowa”.

Troszkę o platformie Eurypton

Ogólnie platforma została tak skonstruowana, że nie trzeba dużo wyjaśniać :) Jak już wcześniej wspomniałem Eurypton jest platformą, dzięki której możemy udostępniać multimedia w formie imiennego zaproszenia oraz jest to skarbnica wiedzy z zakresu e-biznesu. Do czego przydaje się moduł Eurypton ? Przede wszystkim do automatycznego polecania produktów i biznesu innym osobom. Nie musimy odchodzić od komputera, ani spotykać się z innymi ludźmi! Cały proces odbywa się przez Internet.

Każda osoba, która przystąpi do projektu ma dostęp do trzech głównych kategorii:

FUN – kategoria rozrywkowa, w której znajdują się śmieszne filmiki.

EDU – kategoria edukacyjna, w której znajdują się szkolenia i kursy z zakresu e-biznesu.

BIZ – kategoria biznesowa, dzięki której zautomatyzujesz proces zarabiania w Internecie.

Warto dodać, że nie wszystkie projekty są otwarte dla użytkowników. Cześć z nich wymaga specjalnego imiennego zaproszenia, aby móc przyłączyć się do projektu. W tym celu trzeba znaleźć osobę, która bierze udział w jakimś projekcie i poprosić o wystawienie zaproszenia.

Ile to tak naprawdę kosztuje ?

Konto w Euryptonie dostajesz za darmo. Możesz dołączać do swojego euryptona rozmaite moduły z zakresu Fun/Edu/Biz – każdy z nich w jeden z trzech wersji: Free/Basic/Pro. Wiele z nich możesz przyłączyć całkowicie za darmo. Każdy moduł może mieć inną cenę w zależności od tematyki jakiej dotyczy oraz stopnia zaawansowania. Są moduły zarówno darmowe jak i płatne. Cena jednak (jeśli występuje) jest bardzo niska.
Najbardziej rozbudowany na chwilę obecną moduł Eurypton.FM w wersji PRO to koszt jedynie 57 zł/pół roku. To niecałe 10 zł na miesiąc. Biorąc pod uwagę możliwości jakie daje moduł oraz to, że występują częste aktualizacje oraz ulepszenia funkcji wliczone w tą cenę – wydaje się to śmieszną kwotą.

Od momentu rejestracji mamy możliwość przetestowania modułu w wersji PRO przez 7 dni. Jeżeli po tym czasie nie zapłacimy za wersję PRO, to otrzymujemy konto w wersji Basic, które nic nas nie kosztuje.

Istnieje również program partnerski 3X25%. Pieniądze można wypłacać jak uzbiera się na swoim koncie minimum 14 złotych.

1. Zysk poleceniowy – 25% zysku z abonamentów opłaconych osób, które zapisały się z naszego polecenia.
2. Bonus z I linii – 25% z zysku ludzi bezpośrednio przez nas poleconych.
3. Bonus z I linii – 25% z zysku ludzi poleconych przez naszych bezpośrednich poleconych.

Jak to wygląda w praktyce na podstawie projektu FM ?

Projekt FM zalicza się do kategorii BIZ, i ułatwia pozyskiwanie nowych osób do biznesu FM. Wszystko dzieje się w pełni automatycznie, co jest ogromnym plusem. Jednak od pewnego czasu mamy możliwość wybrania rejestracji manualnej. Dzięki czemu mamy większą kontrolę podczas przyłączania nowej osoby do projektu.

Po kliknięciu w projekt FM naszym oczom ukażę się intuicyjne, graficzne menu. Zdjęcie poniżej.

Eurypton menu

Lista zaproszeń – wgląd do wygenerowanych zaproszeń (nadchodzące, aktualne oraz stare zaproszenia). Po kliknięciu w szczegóły zaproszenia mamy konkretne informacje, jakie dana osoba wykonała akcje np. (Zalogował się, Rozpoczął oglądać prezentację, Przeszedł do rejestracji, Skończył oglądać, Zakłada bądź wskazuje konto na euryptonie, Potwierdza adres email, Przeszedł do sklepu FM Group po starter, Zatwierdził nr dystrybutora FM, Krok 4 – zweryfikował hasło do sklepu FM Group, Przyłącza moduł projektu, Zakończył rejestrację = nowa osoba pozyskana do biznesu FM!), nazwa użytkownika, hasło, telefon. email, rodzaj prezentacji (mamy 3 do wyboru: Fm eBiznes, Fm konsumencka oraz Fm dla znających Fm) itp.

Wiedza – mamy do wyboru różne kategorie np.

 • Szkolenia produktowe (FM make up – 3 części, FM For Home (Wstęp, FM For Home Produkty do prania, FM For Home Pielęgnacja mebli…), FM Mobile – Nowe możliwości, Wykorzystanie rabatów,…)
 • Katalogi produktów (For HOME, Make Up, Perfumy, Biżuteria, FM Mobile,…)
 • Plan marketingowy (I Plan marketingowy, II Plan marketingowy, Plan marketingowy – wersja pdf,…)
 • MLM (Marketing Sieciowy a Piramida Finansowa, Pablo i Bruno – niezależność finansowa, Wykład Dr. Charles King i Mr. Tim Sales (Marketing Sieciowy – WYKŁAD cz. 1,2,3 i Co kupują bogaci a co kupują biedni ?),…)
 • Proces pozyskiwania partnerów biznesowych (Namiary i kontakty, Umawianie wirtualnego spotkania, Prezentacja (wirtualne spotkanie), Element kluczowy – follow up, Dlaczego 30 minut ?,…)
 • Program partnerski modułu Eurypton.FM (Program partnerski 3 x 25%,…)

Autozaproszenia – Funkcjonalność dla projektów, które bazują na budowaniu struktur poleconych. Możemy ustawić sobie „kolejkę autozaproszeń”, i dzięki temu nowe osoby będą zapisywane w konkretne miejsca w naszej strukturze.

Strony przechwytujące – czyli tak zwane squeeze page, które służą do samodzielnego generowania zaproszeń, w celu obejrzenia prezentacji odnośnie danego projektu. Przykład: http://e2.eurypton.com/pawelmacur/eruch2 – zaproszenie do obejrzenia prezentacji projektu FM. Platforma Eurypton daje nam do wyboru dwa rodzaje stron przechwytujących:

1. Strony przechwytujące, które tworzą zaproszenia ważne przez 30 minut od daty terminów, które można ustalić samodzielnie.
2. Strony przechwytujące, które tworzą zaproszenia ważne 30 minut od momentu kliknięcia w przycisk na takiej stronie.

Wybierając stronę z punktu pierwszego mamy kontrolę nad tym, kiedy dana osoba będzie oglądała prezentację. Dzięki czemu możemy wygospodarować czas i pomóc osobie zaproszonej po obejrzeniu prezentacji, gdyby miała jakiekolwiek pytania odnośnie projektu.

Strony z punktu drugiego przydają się jak robimy sobie urlop od komputera :)

Struktura użytkowników – jak sama nazwa wskazuje, w tym miejscu mamy wgląd do naszej struktury drzewkowej oraz do informacji dotyczących struktury użytkowników (poziom i liczba użytkowników).

SklepFM – Robienie zakupów w sklepie FM bezpośrednio przez platformę Eurypton.

FM mobile – Przeglądanie strony FM mobile przez platformę Eurypton.

Autoinformator – Pomocne informacje, które dostaje się na maila odnośnie pierwszych kroków w projekcie.

Wybrany kurs z kategorii EDU – Kurs planowania i osiągania celów 1.0

 • Intro
  1.Zanim przejdziesz dalej
 • Kurs obsługi programu XMind (mapy myśli)
  1. Nawigacja w programie. Mapy myśli – po co ich używać?
  2. Typy struktur
  3. Grupowanie i zależności
  4. Skupienie
  5. Obrazki
  6. Dragndrop
  7. Wskazówki
 • Minimum niezbędnej teorii
  1. Po co planować?
  2. Trójkąt planowania
 • Maksimum praktyki – WYKONUJ ĆWICZENIA (krok po kroku)
  1. Trójkąt planowania – dlaczego (wartości)
  2. Trójkąt planowania – co (plan 10-letni)
  3. Trójkąt planowania – dlaczego (konkretny cel)
  4. Trójkąt planowania – jak (plan miesięczny)
  5. Trójkąt planowania – jak (plan dzienny)
  6. Myślenie nie boli

Eurypton rozwija się w błyskawicznym tempie, i moim zdaniem warto się ów platformą zainteresować. Szczególnie, że opinie na temat platformy są w większości pozytywne.

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +7 (Głosy na Tak: 7, Głosy na Nie: 0, Wszystkich głosów: 7)
Kategoria: Narzędzia marketingowe
Tagi: , ,

Na czym zarabiam ?

8 odpowiedzi na „Eurypton

 1. Działałm kiedyś w MLM w FM, ale bez żadnych większych sukcesów. Po około 4 miesiącach się poddałam, bo aby zacząć zarabiać na swojej strukturze trzeba poświęcić mnóstwo czasu. Dodatkowo jest utrudnienie, ponieważ od groma osób ma uczulenie do MLM.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 2. Moim zdaniem kwota za korzystanie z tego modułu jest zbyt wysoka.

  Ktoś kto zaczyna z FM nie będzie płacił za jakieś moduły, bo szybko się zrazi.

  Lepiej byłoby zrobić rok korzystania za darmo. Po tym czasie jak ludzie zaczeliby zarabiać w FM, to stać byłoby ich na opłacanie modułu. A przy okazji sprawdziliby jego skuteczność.

  7 dni to bardzo mało!!

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 3. @Alicja

  Ja też działam w FM. Nie jest łatwo, ale się nie poddaje. Mnie ogranicza tylko czas. Lubię po prostu w jak największym stopniu dywersyfikować swoje źródła dochodów. Potem jest dużo rozliczania z Urzędem Skarbowym, ale to mała drobnostka :)

  @Piwka

  Tutaj kwestia jest dyskusyjna, bo dla jednego moduł może okazać się przydatny od samego początku działania w FM, a dla innego będzie to strata pieniędzy, bo nie będzie wiedział jak wykorzystać ów moduł.

  W sumie mogliby zrobić opcję: zwrot pieniędzy za moduł po pół roku jeżeli okaże się dla danej osoby nie przyniósł żadnych korzyści.

  Tylko pojawia się kolejna kwestia, że płaci się za funkcjonalność, więc nie wiem czy zwrot pieniędzy byłby dobrym rozwiązaniem :)

  Obecnie z modułu korzysta sporo osób – zarówno Ci którzy mają w swojej strukturze ponad 300 osób, jak Ci którzy dopiero się zarejestrowali w FM.

  Jest jeszcze wersja basic jak coś :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 4. Też działam w fm, ale bez większych wyników. Obecnie od groma osób działa w fm i ciężko jest budować strukturę ;/

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
  Ania z Szamotuł :
 5. Rozwija się ten serwis coś czy nie ?

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 6. Rozwija się :)

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
 7. działam z FM od kilku miesięcy i od jakiegoś czasu korzystam też z euryptona, niestety dla mnie też trochę przy drogo jak na początek, weszły wprawdzie „aż” dwie osoby na prezentację, niestety jeszcze szybciej uciekły, coś mi się wydaje że to chyba wyrzucone pieniądze będą, ale cóż na błędach człowiek się uczy

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0)
  malgorzata :
 8. O platformie Eurypton dowiedziałem się wczoraj, więc dziś zacząłem szukać więcej informacji na jego temat. Niestety ilość informacji, czy raczej ich brak, które można uzyskać na stronie nie powala na kolana. Brakuje też jakiegokolwiek kontaktu, co biorąc pod uwagę opisane doświadczenie zawodowe jego twórców mocno zaskakuje :/

  Nie mniej sam projekt wydaje się być interesujący i poświęcę chwilę, by przyjrzeć mu się bliżej. Zwłaszcza interesuje mnie jego praktyczne wykorzystanie w budowaniu struktur w marketingu sieciowym, ponieważ współpracuję z firmą Akuna.

  I na koniec mała uwaga do osób, które narzekają na koszty związane z użytkowaniem tej platformy. Jeśli z działalności w marketingu sieciowym chcecie stworzyć biznes, a nie tylko dodatkowe źródło dochodu, to liczcie się z potrzebą inwestycji – pieniędzy lub czasu. Samo nic się nie zrobi i nie jest ważne czy będzie to MLM, czy biznes tradycyjny. Choć akurat w tym pierwszym przypadku potrzeba zdecydowanie mniej środków na jego rozpoczęcie.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)