Prywatne Proxy od BuyProxies.org, Warto?

BuyProxies.org Jest to jeden z lepszych dostawców proxy z jakim spotkałem się w branży SEO i z którym współpracuję do dnia dzisiejszego. BuyProxies oferuje swoim Klientom dwa rodzaje proxy. Pierwszym z nich są współdzielone proxy, a drugim rodzajem są dedykowane proxy. Oczywiście różne rodzaje proxy są sprzedawane w różnych cenach. Współdzielone proxy są tańsze od dedykowanych. Cena dla pierwszych zaczyna się od 10 dolarów, a dla drugich od 20 dolarów.

Zalety BuyProxies.org

  • Nieograniczona przepustowość – Wszystkie serwery proxy znajdują się na serwerach, które należą do BuyProxies. Dzięki tego mają ogromną prędkość i czas pracy.
  • Świeże IP – nowe proxy co 30 dni.
  • Support – dobry i szybki Support, 24 godziny na dobę.
  • Do programów SEO – brak jakichkolwiek ograniczeń programowych. Można używać proxy do programów typu: Scrapebox, XRumer, SenukeX, Magic Submitter itp.
  • Doświadczenie – BuyProxies.org istnieje na rynku przeszło 3 lata. Przez ten czas pozyskali tysiące Klientów i wyrobili bardzo pozytywną opinie.
  • Program Partnerski – wieczysta prowizja 10% od zamówień.
  • Cena – proxy już od 10 dolarów.
  • Lokalizacja proxy – dostawca oferuje IP z różnych lokalizacji np. USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji itp.
  • Proxy bez hasła – możliwość ustawienia proxy bez hasła. Wystarczy tylko podać IP maszyny na której będziemy korzystali z naszych proxy. Możemy podać tylko dwa różne IP.
  • FAQ – W przypadku, gdy chcesz uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, odpowiedzi zawsze można znaleźć na ich stronie.

Moja opinia

Zacznę może od tego, że podoba mi się poczucie humoru na stronie tego dostawcy proxy. Trafili w moje poczucie humoru w 100%. Nie wiem jak was, ale mnie śmieszą teksty typu:

– we change our servers often that we change our underwear
– we have just imaginary friends so we are very happy to talk with a real person
– the email provider wanted to keep for himself the proxies, mother f…
– We don offer socks because Socks Sucks!
– we aren’t pussies like other proxies providers
– sorry, we are to lazy to write those fake and juicy testimonials like other sites are doing

Jeżeli chodzi o wymianę proxy na inne, wcześniej niż za 30 dni, to oczywiście można to zrobić bez problemu. Jednak ja wymieniałem tylko maksymalnie 10 proxy. Nie raz po prostu dane IP nie działało lub musiałem wymienić na takie, które odpowiadało mi bardziej pod względem lokalizacji. Można też na prośbę zablokować rotację „X” IP co 30 dni. Ja np. nie chciałem wymieniać co 30 dni 5 proxy, więc wysłałem w tym celu ticketa i nie robili mi z tym kompletnie żadnych problemów.

Odnośnie wypłacalności zarobionych pieniędzy w programie partnerskim, to wypłacałem tylko raz. Na button wypłać kliknąłem o 2014/12/17 18:51, a pieniądze dostałem o 2014/12/17 19:20 + wiadomość: „hi, they were sent, we hope that they are useful for Christmas”.

Do narzędzi typu Scrapebox, XRumer itp. najlepiej używać tylko dedykowanych proxy. Mam nadzieję, że to oczywiste dlaczego i pisać o tym nie muszę :)

Zdecydowanie polecam tego dostawcę proxy. Nie miałem z nimi kompletnie żadnych problemów przez ostatnie 2 lata.

Zarejestruj się

Baner BuyProxies

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +1 (Głosy na Tak: 3, Głosy na Nie: 2, Wszystkich głosów: 5)
Kategoria: Pozycjonowanie stron, Programy partnerskie
Tagi:

Na czym zarabiam ?

15 odpowiedzi na „Prywatne Proxy od BuyProxies.org, Warto?