8 pytań, na które trzeba odpowiedzieć przed budowaniem biznesu internetowego

Biznes internetowy

Zawarłem tylko 8 najważniejszych pytań, na które powinieneś odpowiedzieć sobie podczas otwierania internetowego biznesu.

Musisz zrozumieć, że budowanie biznesu internetowego jest inny niż zarabianie pieniędzy w Internecie. Możesz zarobić więcej pieniędzy z internetu bez budowania własnej firmy. Dzięki internetowemu Centrum Handlowego, który powstał jakiś czas temu można zarobić pieniądze w internecie bez posiadania własnego produktu.

Dobrze zrobiony biznes internetowy będzie zarabiał dla Ciebie pieniądze nawet gdy będziesz spał lub gdy będziesz daleko na wakacjach.

Biznes internetowy: Tak, aby zrobić to poprawnie, należy sobie odpowiedzieć na pytania poniższe:

Biznes internetowy – Pytania

1. Czy masz wizję?
Jaka jest Twoja wizja firmy? Trzeba to jasno w swoim umyśle uświadomić czym będzie zajmować się Twoja firma w ciągu najbliższych 5-ciu lat, 10-ciu lat, lub 20-stu lat.

2. Czy rozpoznajesz siłę swojego biznesu?
Biznes internetowy – Co to jest siła biznesu? Wpłynie to na całość koncepcji i strategii firmy. Jeśli uważasz, że nie masz tej siły, to musisz przeprowadzić odpowiednie ćwiczenia na znalezienie tej siły!

3. Czy masz odpowiednie technologie?
Jakie technologie są potrzebne dla Twojego biznesu? Musisz zdecydować, która technologia jest właściwa dla Twojej firmy.

4. Czy dysponujesz produktami dobrej jakości, które możesz zaoferować?
Jakie produkty chcesz zaoferować Twoim klientom? Musisz upewnić się, że produkt, który chcesz zaoferować klientowi jest dobrej jakości – biznes internetowy.

5. Czy masz dobrych jakościowo klientów?
Jakiego rodzaju klientów będzie mieć? Jedną z części działalności firmy jest znalezienie dobrej jakości klientów. Dobrej jakości jest klient, który jest skłonny do obserwacji, oceny oraz kupna Twojego produktu znowu, znowu i znowu …

6. Czy masz dobre informacje na temat jakości produktów, które oferujesz?
Klient potrzebuje informacji na temat produktów. Bez tych informacji ciężko będzie osiągnąć sukces w biznesie internetowym.

7. Czy masz trenera do biznesu?
Kto będzie Twoim mentorem? Czasami trzeba coś więcej niż tylko porad i konsultacji z rozwoju firmy. Można zdecydować, aby trener biznesu pomógł w rozwoju Twojej firmy co w przyszłości zaowocuje również dla Ciebie – biznes internetowy.

8. Czy masz na tyle odwagi, pasji, cierpliwości i wytrzymałość wobec firmy?
Ostatnie rzeczy, które warto mieć: odwaga, pasja, cierpliwość oraz wytrzymałość do budowania biznesu internetowego.

Jeżeli nie jesteś wstanie odpowiedzieć przynajmniej na jedno z ośmiu pytań to możesz anulować lub przemyśleć jeszcze raz budowanie biznesu internetowego.
Biznes internetowy to dodatkowe albo stałe źródło dochodu.

VN:F [1.9.7_1111]
Głosy: +2 (Głosy na Tak: 2, Głosy na Nie: 0, Wszystkich głosów: 2)
Kategoria: Zarabianie w Internecie
Tagi: ,

Na czym zarabiam ?

5 odpowiedzi na „8 pytań, na które trzeba odpowiedzieć przed budowaniem biznesu internetowego

 1. Stałem się Twoim stałym czytelnikiem :-) Postawione pytania dają dużo do myślenia. Niestety ja nie byłem wstanie odpowiedzieć na większość z nich. Czeka mnie jeszcze długa droga zanim zdobędę na tyle wiedzę abym mógł otworzyć swój pierwszy internetowy biznes.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
  Biznesmen :
 2. Po Twoim nicku przypuszczałbym, że jest odwrotnie :-) Śledź bloga cały czas a na pewno z niego dużo wyniesiesz. Wystarczy subskrybować mój blog.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 3. Na 7 pytanie odpowiadam: Ciebie. Stronę dodałem do ulubionych i mam nadzieję, że moja decyzja nie będzie zła.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 4. Mam nadzieję, że nie będzie zła.

  VN:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)
 5. Ja bym chciała zacząć zarabiać w Internecie, ale niestety mam za małą wiedzę dlatego czytam sobie tego bloga choć nowe artykuły pojawiają się dość rzadko. Bynajmniej piszesz z sensem. Ja od jutra mam zamiar promować swój produkt. Nie wiem jak to wyjdzie w praniu, ale dam z siebie tyle ile będę mogła. Myślałam o marketingu na Facebooku tylko nie mam o tym zielonego pojęcia. Taka mała sugestia na kolejny artykuł. Pozdrawiam Ania.

  VA:F [1.9.7_1111]
  Głosy: +1 (Tak: 1, Nie: 0)